MOTOR & ŚLĄSK

Oglądasz archiwalną wersję tematu "MOTOR & ŚLĄSK" z forum motorlublin.com/forum/Strona 1 z 31, 2, 3


krzysiekm - Sro 31 Sie, 2005
Historia i teraźniejszość - tak jak w temacie :wink:zadora - Czw 01 Wrz, 2005
Żeby trochę rozkręcić - wklejam zdjęcia moje z wizyty na meczu Śląsk Podbeskidzie 3-2

Mecz extra od 0-1 do 2-1 przez 2-2 i 3min przed końcem na 3-2 , Nasza flaga w centralnym miejcu obok flagi ROLIK
Dodać należy że poziom piłkarski jaki reprezentuje Śląsk i Podbeskidzie jest dużo lepszy od tego co widziałem na meczu ze Stalą. NO ale będzie lepiej


krzysiekm - Nie 04 Wrz, 2005
Fan Śląsk 28.05.1997

Motor ze Śląskiem

Gdy piłkarze Śląska grają w sensownych odległościach od Lublina niemal zawsze możemy się spodziewać wspomagających nas sympatyków Motoru.
Jesienią 1995 roku byli wcale niemałymi ekipami podczas meczów Siarka-Śląsk w Tarnobrzegu i Stal -Śląsk w Mielcu. Jesienią ubiegłego roku przyjechali do Warszawy na mecz Legia-Śląsk.

Uzupełniam - krzysiekm
23 IX 95 Siarka- Ślask 60 ze Śląska i 30 Motor.
18 XI 95 Stal M.- Śląsk 58 Śląsk i 46 Motor.
5 XI 95 Legia -Śląsk 275 Śląsk i 25 Motor.
2 XI 96 Legia- Śląsk 190 Śląsk i 20 Motor.

Opisy meczów w Mielcu i Tarnobrzegu Romka Zielińskiego.

Największy numer odwalili kibole Motoru przyjeżdżając na mecz Śląska w Mielcu. Grupka fanów wojskowej drużyny zameldowała się na mieleckim stadionie punktualnie (tu ukłon w kierunku ogólnopolskich mass-medi6w, które podały złą godzinę rozpoczęcia spotkania, rzeczywiście mecz zaczynał się pół godziny wcześniej niż ogłaszano, oraz do organizatorów, którzy widząc to nie reagowali). W tym samym momencie pod dwa różne miejsca stadionu podjechały dwa autobusy. Jeden z Wrocławia, drugi z Lublina.
Grupa wrocławska przemieszczała się spod sektora miejscowych w kierunku swojego, natomiast Motor szedł drugą stroną stadionu dokładnie w odwrotnym kierunku Lublinianie za cel obrali sobie kibiców Stali Ponieważ miejscowi myśleli, że samo zbiegniecie w kierunku balustrady, którą przesuwała się ekipa z Lublina, wystarczy, więc na hools w żółto- biało-niebieskich szalikach pobiegła całkiem liczna ekipa. Lublinianie nie tylko nie cofnęli się, lecz wręcz rzucili na miejscowych Po chwili szarpaniny mielczanie zaczęli uciekać. W tym momencie do walki włączyła się policja. Z tymi kibicom Motoru szło już gorzej. Ale też sobie poradzili. Po chwili lublinianie odwrócili się i spokojnie poszli do sektora zajmowanego przez fanatyków Śląska witani brawami.
Kilka kolejek przed tym wydarzeniem, również na meczu Śląska w Tarnobrzegu, miała miejsce podobna sytuacja. Wówczas skala zadymy była znacznie mniejsza, gdyż o ile w Mielcu było 46 hools Motoru, a chciała podjąć z nimi walkę (przynajmniej w pewnym momencie) ponad setka mielczan, to w Tarnobrzegu było lublinian 30 i nie wszyscy pobiegli na dym. Po tych wydarzeniach stale zwiększająca się sympatia kibiców Śląska do swych ziomków z Lublina osiągnęła apogeum. Tym bardziej, jak twierdzą sami fanatycy Motoru, że jak ich klub ulegnie likwidacji, co na przełomie lat 95/96 wcale nie jest takie nierealne, to nie przerzucą się na inny lubelski klub, lecz stworzą oddział fanów wrocławskiego Śląska. Z Lublina.


Koko%owy - Nie 04 Wrz, 2005
BRAWO!!! Śląsk zdobył 3 pkt. Jak ktoś oglądał w TV... Tarasiewicz zjechał Kołtonia z Przeglądu Sprt. Jeszcze raz BRAWO!!!krzysiekm - Nie 04 Wrz, 2005
Śląsk - Motor 28 IV 1990

Relacja M.
IV'90 wyjazd do Wrocławia. W momencie odjazdu z Lublina w pociągu zaczyna się ostra jazda, i kiedy jesteśmy w Radomiu zaczęło się... Ja w tym momencie byłem w WC (ale trzeźwiutki), kiedy słychać odłos rozbitego szkła na peronie (chyba ,,leciały" neony z napisem Radom), wiadomo kto wpadł do wagonów i wygarniają, już myślałem że się uda ale niestety długa łapa wyciagnęła mnie zza drzwi i dawaj na peron, oczywiście najbardziej nawaleni kolesie mieli farta (co drugi "grzecznie spał" w przedziale). Później to już klasyka- komisariat na dworcu. Było nas kilkunastu, niektóre osoby do dnia dzisiejszego przychodzą na Zygmuntowskie, jeżeli któryś z nich to przeczyta to pozdrawiam. Pociąg oczywiście odjechał bez nas. Po wypuszczeniu z komisariatu zaczął się wyścig z czasem i nasza podróż - niekoniecznie najkrótszą drogą do Wrocławia. A więc najpierw pojechaliśmy do Warszawy. Tam rano wsiadamy do pociągu do Wrocławia, ale oczywiście bez biletów. Cierpliwość pani konduktor kończy się za Łodzią, dostaliśmy ostatnie ostrzeżenie no i w Ostrowie Wlk. musieliśmy pociąg opuścić (fajna ale trochę niewygodna podróż w kilkanaście osób w jednym przedziale, 2 na półkach na bagaże, jeden bodajże nawet spał pod siedzeniami). Ponownie wizyta na dworcu w Ostrowie. Oczywiście wtedy juz wiedzieliśmy że nie zdążymy na mecz, ale wsiedlismy do PKS-u i dalej. Nie pamiętam po jakim czasie od zakończenia meczu byliśmy na miejscu. Później to już niezła impreza- bardzo miłe przyjęcie przez WKS, historie związane z zatrzymaniem na komisariacie dworcowym i chociaż meczu nie widziałem to nie żałuję że tłukłem się dookoła żeby dojechać jak było po wszystkim tzn. po meczu


bezet17 - Nie 11 Wrz, 2005
Trzeba sie czymac razem!!!!Cała Polska w cieniu Śląska i oczywiscie RKS Motor
WKS ŚLĄSK WROCŁAW
RKS MOTOR LUBLIN NA ZAWSZE


Oky - Sob 17 Wrz, 2005
Mecz Śląsk - Radomiak na Stadionie Olimpijskim?

Istnieje możliwość, że mecz z Radomiakiem Radom piłkarze Śląska Wrocław rozegrają na Stadionie Olimpijskim. Mecz byłby rozegrany przy sztucznym świetle i transmitowany w regionalnej telewizji.

W tej chwili jeszcze nic nie jest przesądzone, ale jest wielce prawdopodobne, że z Radomiakiem Radom Śląsk zmierzy się nie na Oporowskiej, ale na Stadionie Olimpijskim. To efekt rozmów z telewizją, która chce to spotkanie transmitować. Działacze wrocławskiego klubu nie ukrywają, że byłby to też zabieg marketingowy i klub miałby okazję zarobić. Mecz przy sztucznym oświetleniu przyciągnąłby więcej kibiców, dla których powoli zaczyna brakować miejsca na stadionie przy Oporowskiej.

- Rozmowy trwają i jeszcze nic nie postanowiliśmy. Dużo będzie zależało od tego, ile AWF będzie chciał za wynajem stadionu. Sądzę, że taki mecz mógłby jeszcze poprawić klimat we Wrocławiu wokół piłki i przyciągnąć więcej kibiców. O wszystkim jednak zadecydują trenerzy i piłkarze. Chociaż ja uważam, że jeżeli zespół jest dobry, to nie powinno mu przeszkadzać, gdzie gra - wyjaśnia prezes Śląska Rafał Sobański.

Jednak piłkarze na informację o przenosinach na Olimpijski reagują niezbyt entuzjastycznie.

- Na Oporowskiej czujemy się dobrze. W końcu to nasz stadion - twierdzą.

Z kolei trenerzy zachowują powściągliwość.

- Najpierw musimy pojechać zobaczyć stan murawy, a później podejmiemy decyzję - krótko stwierdza Waldemar Tęsiorowski, drugi szkoleniowiec Śląska.

źródło: Gazeta.pl


Koko%owy - Sob 17 Wrz, 2005
Mógłby ktoś coś więcej powiedzieć o tych obiektach przy Racławickiej? Może Krzysiekm?


BANDA MOTOR - Nie 18 Wrz, 2005
NIEWAŻNE CZY BĘDZIE TO OPROWSKA CZY OLIMPIJSKI-MY TAM BĘDZIEMY!!! MOTOR LUBLIN HOOLIGANS!!!SEX,ALKOHOL,MORDOBICIE.ŚLĄSK I MOTOR PONAD ŻYCIE!!!POZDRO DLA CAŁEGO WKS ŚLĄSK WROCŁAW OD TATARY CLAN(KTO MA WIEDZIEĆ TO WIE HE HE HE)


Łasiu - Nie 18 Wrz, 2005
Mógłby ktoś coś więcej powiedzieć o tych obiektach przy Racławickiej? Może Krzysiekm?co prawda Krzyśkiem nie jestem no ale...
Stadion znajduje się na ulicy Skarbowców. Bardziej to stadion lekkoatletyczny niż piłkarski. Niestety panują tam takie warunki atmosferyczne, że nie da się rozgrywać imprez - tak to prawda chodzi o silny wiatr. W chwili obecnej tereny te nie są zbyt używane.


krzysiekm - Nie 18 Wrz, 2005
Tak Łasiu ma rację te obiekty znajdują się na ulicy Skarbowców.
Są tam dwa stadiony-lekkoatletyczny i drugi piłkarski.

W najbliższym czasie- temat rozwinę

No i rozwijam. Oto fragment książki R. Zielińskiego " Pamiętnik kibica" rozdział -Działacze. Książka ta ukazała sie w 1993 roku i stadiony na ulicy Skarbowców jeszcze wtedy wyglądały lepiej, teraz powoli ale nieubłaganie zamieniają się w ruinę.
-----------------------------------------------------------------------------------------

Być szefem dużej państwowej firmy, albo klubu sportowego. Oto marzenie !
Można wtedy postawić zrobić parę ciekawych rzeczy. Na przykład postawić stadion na bagnach. Niemożliwe ? No to przyjedźcie do Wrocławia.
Może nie bagna, choć niedalekie bajoro wskazuje, że grunt do najsuchszych nie należy, ale wysypisko śmieci. Polski cud gospodarczy. Stadion na syfie.
Jeden typowo lekkoatletyczny, drugi typowo piłkarski. Oba niczym się nie różniące. Tak, to znaczy, że typowo piłkarski jest owalny.
Do tego na obu stadionach bezsensownie wkompowane są ogromne łuki bram.
Po dwie na każdy stadion. Po co to komu potrzebne ? Nie wiadomo.
Wspaniałe nowoczesne trybuny z wałów ziemnych, ławki na razie tylko na typowo lekkoatletycznym, przystosowane do walk stadionowych wikingów.
Aha i drobiazg. Zapomniano się spytać speców, czy stadiony usytuowane w tym miejscu do czegokolwiek będą się nadawały. Jak wiadomo lekkoatletom potrzebne są odpowiednie warunki do wyczynowego uprawiania swego zawodu. A wysypisko było złośliwie umieszczone w miejscu, gdzie wieje na okrętkę.
Tak się jakoś złożyło. Wywalono olbrzymie pieniądze, przewalono masę gruzu, zrobiono doskonały interes. Za ciężarówkę szmalu postawiono kompleks sportowy nie do użytku. W miejscu do którego jedyny sensowny dojazd to własny samochód.
W razie czego, aby nie było skandalu wysłano tam sekcję lekkoatletyczną, dzięki czemu przynajmniej jeden stadion stwarza pozory życia.
Choć przeprowadzka miała miejsce kilka lat temu, jeszcze nie odbyła się tam żadna impreza mogąca ściągnąć na trybuny widzów.
Pieniądze wyrzucono w błoto dość dosłownie.
....... Przyjedźcie do Wrocławia i obejrzyjcie kompleks obiektów Śląska przy ulicy Skarbowców. Będziecie wiedzieć na co płacicie pieniądze. Ty, drogi czytelniku, ja i wszyscy płacący podatki.
Zabiera się nam ciężko zapracowane złotówki, by ktoś w zielonej czapeczce, mógł się pobawić w wielkiego budowniczego.


Koko%owy - Nie 18 Wrz, 2005
Dzięki i pozdrowienia dla Boba Budowniczego za pomysł i wyobraźnie ;)


-terpik- - Sob 08 Paź, 2005
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 3:1 (2:0)
Bramki: Paweł Gamla - dwie (30 min., 40 min.), Jarosław Kaszowski (73 min.) - Tomasz Rosiński (81 min.)
Żółte kartki: Maciej Michniewicz - Patryk Lipiński, Robert Rosiński, Krzysztof Szewczyk.
Sędziował: Mariusz Górski (Łódź).
Widzów 2 000.

Cos niedobrze sie dzieje, druga porazka z rzedu .. Bedzie lepiej! Pozdro dla Wrocka!


krzysiekm - Nie 09 Paź, 2005
No- niestety- osłabiony Śląsk przegrał w Gliwicach.
Z powodu kontuzji nie grali Krzysztof Wołczek i Krzysztof Ostrowski. Trzeci obrońca Andrzej Ignasiak nie zagrał z powodów rodzinnych. Z nominalnych obrońców zagrał tylko Tomasz Rudolf. Na pozycję stopera został cofnięty Dariusz Sztylka- tak przemeblowany zespół zagral słabo.
Oby za tydzień w meczu z bytomską Polonią było lepiej i była wygrana.

[ : Nie Paź 09, 2005 1:09 am ]
Trochę historii

Oficjalna zgoda z Motorem została zawarta 1 X 1989 w Lublinie.
Wcześniej na meczu Ruch- Motor 6 VIII 1989 zawarto układ- mecz obył się we Wrocławiu.
W sezonie 86-87 zgody nie było, choć stosunki między Śląskiem i Motorem były co najmniej niezłe- byłem w tym sezonie na meczu Śląsk- Motor 30 VIII 1986 i wiem co piszę.
Relacja z wyjazdu, gdzie zatwierdzono zgodę ukazała się w 28 numerze FAULA z 25 XI 89
Oto fragmenty- "Wyjazd na Motor Lublin zapowiadal się niezwykle interesująco , a to z tytułu sytuacji w jakiej znalazła się nasza drużyna, jak i z racji ułożenia stosunków między kibicami wrocławskimi i lubelskimi. Około 100 osób wyjechało dopingować zielono- biało- czerwonych... Stracony gol w pierwszej części meczu okazał się stratą nie do odrobienia. Zgoła odmienne widowisko zaistniało na samych trybunach , w czym zasługa obu grup.
ZAWIĄZANA PRZYJAŹŃ JESZCZE PRZED MECZEM, DO KOŃCA ZOSTAŁA "SFINALIZOWANA" PODCZAS SPOTKANIA.
JEDNA KORZYŚĆ-DRUGA STRATA, W CZYM ZASŁUGA JEDYNIE PILKARZY"
Od tego to meczu należy liczyć tą zgodę- autorem tej relacj jest ówczesny przewodniczący Klubu Kibica Śląska Wrocław Jerzy Józefkiewicz.

Przekazałem swego czasu do Lublina, ksero tej historycznej gazetki.


kwieciu - Nie 09 Paź, 2005
ano przegraliśmy w Gliwicach
gwiazdą wyjazdu był znany i lubiany w Lublinie kibic Śląska
ktory baaaardzo aktywnie dopingował Motor podczas tego meczu:)
190 osob, bylo fajnie
pzdr


krzysiekm - Pon 10 Paź, 2005
Temat MOTOR&ŚLĄSK na forum Śląska awansował na drugie miejsce - najczęściej wyświetlane i czytane tematy :}:}:}

1 46769 Vlepki - projekty, temat zbiorczy
2 20485 MOTOR&ŚLĄSK
3 16394 Stare czasy - zgody, kosy, opisy...
4 15463 Projekty pamiątek
5 12715 LECHIA & ŚLĄSK
6 12576 Nowy Stadion we Wrocławiu ???
7 12575 QUIZ o ŚLĄSKU WROCŁAW
8 11631 Transfery Śląska
9 10835 Jagiellonia-Śląsk
10 10600 kobiety z ul.Oporowskiej


-terpik- - Wto 11 Paź, 2005
Carlsberg Polska, producent piwa Piast, został we wtorek sponsorem wicelidera drugiej ligi piłkarskiej Śląska Wrocław. Umowę zawarto na dwa sezony, nie ujawniono, jaka kwotą firma wesprze klub.


ULTRAMAKERS'06 - Sro 12 Paź, 2005
czyżby szykowała się 1 liga?


BANDA MOTOR - Sro 12 Paź, 2005
DOBRZE BYŁBY POJECHAĆ ZE ŚLĄSKIEM NA MECZ DO POZNANIA....HE HE HE!!!

ŚLĄSK Z MOTOREM PRZYJACIELE JAKICH W POLSCE JEST NIEWIELE!!!

AVE BANDA MOTOR HOOLIGANS


Scpn - Sro 12 Paź, 2005
AVE BANDA MOTOR HOOLIGANSMała podpowiedz. W profilu mozesz sobie ustawićsygnaturke i naprawde nie musisz tego pisac za kazdym razem .


Nazgul_poziomka - Sro 12 Paź, 2005
no wlasnie ciekawe jaka to kwota:) bo sama nazwa to jeszcze nie wszystko:) poza tym to bardzo dobre piwko i tym chetniej bede pil calsberga:)

Sląsk musi sie podniesc po ostatnich slabych meczach, mysle ze wszystko idze ku lepszemu we Wroclawiu!

p.s
Scpn po co rozmywasz temat, przeciez to jego sprawa, czy bedzie pisal to za kazdym razem, czy nie, proponuje priv:>


BANDA MOTOR - Sro 12 Paź, 2005


Łasiu - Sro 26 Paź, 2005
http://www.slasknet.com/p...opic.php?t=1475 - w Fanach tyż jest też troszkę o Motorze jakby ktoś chciał

Pozdrawiam.


krzysiekm - Nie 30 Paź, 2005
Śląsk po dzisiejszej wygranej ze Szczakowianką 1-0 liderem 2 ligi, jednak Jaga ma jeden mecz zaległy :}

1. Śląsk Wrocław 14 26 8 2 4 18-16
2. Jagiellonia Białystok 13 25 7 4 2 25-12
3. Widzew Łódź 14 24 7 3 4 26-16
4. Zagłębie Sosnowiec 14 24 7 3 4 23-15


qwert - Pon 31 Paź, 2005
2 liga 2 liga WuKaeS
chlopaki jak craxa i korona z 3ligi do extra klasy powodzenia


krzysiekm - Pon 31 Paź, 2005
Trochę historii jeszcze ze starego forum !!!

Przypominam o starej wspólnej akcji Śląska i Motoru z 30 sierpnia 1995 roku.

Pech Lubinian- Fan Śląsk {nieoficjalny} nr 10
Kibice lubińskiego Zagłębia mieli ostatnimi czasy cholernego pecha we Wrocławiu.
Na derbach zlała ich policja, stracili flagi, a wracając z wyjazdowego spotkania z Hutnikiem, jakie odbyło się podczas piątej kolejki ekstraklasy, zostali zmombardowani na dworcu przez brygadę Hyc, w skład której oprócz hools wrocławskich weszli też fani lubelskiego Motoru.
Tak się bowiem złożyło, że siedmiu fanatyków z Lublina odwiedziło nasz gród w dniu, w którym Śląsk grał z GKS Tychy{oficjalnie Sokołem- krzysiekm}.Wieczorem kilka osób czatowało na szalikowców Zagłębia, a w tym samym czasie Motor wraz z goszczącymi ich kolesiami przywędrował także na berzę. Mieli jechać do domu. Jednak wobec możliwości zbombardowania lubinian zamiary zostały zmienione i 20-osobowa wspólna grupa Śląska i Motoru starła się z liczniejszą, lecz znacznie mizerniejszą, jeśli chodzi o warunki fizyczne ekipą przyjezdnych. Wynik tej konfrontacji był mało przyjemny dla lubinian. Jeden z nich uciekał przed pociągiem, jeden cały czas trząsł się ze strachu - twierdził, że z zimna{ w sierpniu- krzysiekm}, a część salwowała się ucieczką, gdzie pieprz rośnie.

12 grudnia 1998 r.
AZS Lublin- Śląsk 67-84
Zaczęło się dowcipnie. Podróżowaliśmy jednym pociągiem z koszykarzami { koszykarze jechali w wagonach sypialnych}, oraz z liczniejszym od nas oddziałem policji. Mundurowi byli wyposażeni w olbrzymie karabiny. Niektórzy twierdzili, że były to małe armaty.
Na dworze - 20 stopni Celsjusza skutecznie uspokajało nawet najgorętsze głowy. W Lublińcu mundurowi chcieli wysadzać co niektórych z pociągu, jednak wobec stwierdzenia: " wysiadamy wszyscy" zluzowali się. Też musieliby marznąc razem z nami.
Zaskoczył Raków. Wykazali hart ducha. Przy takiej pogodzie czatowali o trzeciej nad ranem, by się z nami umówić na występy estradowe w drodze powrotnej. Przypomnijmy, że tego dnia padło w Polsce z zimna kilka osób.
W Lublinie serdeczne przyjęcie ze strony kibiców Motoru.
Tak serdeczne, że później nie wszyscy byli wpuszczeni do hali wcale nie z uwagi na słabszy wzrok wpuszczających. Wobec niechęci przygarnięcia pod dach zmęczonych wrocławian przez organizatorów pojedynku, doszło do przepychanek z policją, strażą miejską i diabli wiedzą z kim jeszcze. Kilka osób zakończyło więc ten mile zapowiadający się dzień w żłobku.
Część bractwa wjechała do hali na wydrę, razem z bileterami-ochroniarzami, co również nie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony stróżów prawa. Sporo osób weszło dopiero na drugą część drugiej połowy meczu. Wcześniej koszykarzy Śląska dopingowały niedobitki wrocławskich fanów, które przedarły się jakoś na halę oraz fanatycy Motoru. Ile było osób z Wrocławia trudno zliczyć, około 50-60 . Ponieważ po meczu atmosfera przyjęcia nas przez lublinian była taka sama jak przed spotkaniem, dlatego prawie nikt nie wie, w jaki sposób znaleźliśmy się we Wrocławiu.
Śląsk i Motor OK !!!

Ciekawostka !
O zgodzie Śląsk- Motor wiedzą także działacze i piłkarze.
" Kierownictwo Motoru wraz z piłkarzami przesłało do redakcji FAN Śląska
pozdrowienia dla kibiców Śląska Wrocław z zimowego zgrupowania szkoleniowego w Bardzie Śląskim w Kotlinie Kłodzkiej " Fan nr 82 z marca 2002


Władcy Wschodu - Czw 10 Lis, 2005
W ten weekend jadę do Wrocławia...! Będzie zawaliście!!!!! Pozdro dla Ziomali z Śląska!!!


krzysiekm - Pią 11 Lis, 2005
Nowa stronka o kibicach Śląska :
http://www.szlachta.wroclaw.pl/

Info z tej strony :

MOTOR LUBLIN
Kolejna mocna zgoda powstała na początku lat 90 tych. Kibice Motoru, których klub już od dawna dołuje w 3 lidze mimo niepowodzeń sportowych nie mają sobie równych w swoim województwie i są nie tylko jedną z najmocniejszych ekip w Polsce, ale również najbardziej honorowych. Znane jest w całej Polsce hasło: „Kibice Motoru – Ludzie Honoru”. Darzy Nas z mieszkańcami Lublina wyjątkowa przyjaźń i często gościmy ich we Wrocławiu, a oni nas w Lublinie. Powstała nawet sympatyczna piosenka, która wiele mówi: „Motor z Lublina to nasza bliska rodzina”

A data powstania zgody to 1989 :}


Władcy Wschodu - Sob 12 Lis, 2005
Jadąc do Wrocławia zwróciłem głównie uwagę na napisy"Ave Motor" czy też "RKS Motor"... Było ich pare około 30 i 20 km. od Wrocławia... PZDR


krzysiekm - Nie 20 Lis, 2005
http://members.lycos.co.u...ry/IMG_0198.JPG

To blok we Wrocku, choć może sie wydawać, że w Lublinie


krzysiekm - Pon 21 Lis, 2005
http://www.slasknet.com/g...es/foto021.html

Ślask z Motorem w Ostrowcu, między dwoma flagami Śląska - flaga Motorowcy


Oky - Pon 21 Lis, 2005
http://www.slasknet.com/galeria/sez05-06/kszo/imagepages/foto021.html

Ślask z Motorem w Ostrowcu, między dwoma flagami Śląska - flaga Motorowcyhttp://www.kszo.info/modu...lbum.php&page=1

http://www.kszo.info/vide.../kszo_slask.avi


krzysiekm - Wto 22 Lis, 2005
Relacja z Ostrowca :

http://fanslask.aha.pl/mo...order=0&thold=0

Cytat - Można śmiało stwierdzić, że gdyby nie ziomale z Lublina to wyjazd byłby niezwykle mizerniutki i za tę pomoc szczególnie im dziękujemy.


stefan jusiak - Sro 23 Lis, 2005
Dobrze by było gdyby zarząd Śląska podjął decyzję o wzmocnianiach i skorygował plan zamiast walki o utrzymanie podjął walkę o awans do I ligi (wtedy np w Łęcznej na meczu ze Śląskiem była by masa kibiców Motoru wiadomo oczywiście komu kibicującym)


stefan jusiak - Sro 23 Lis, 2005
w Warszawie byłoby to samo .


Pełek - Sro 23 Lis, 2005
w Warszawie byłoby to samo .Nie wiem czy masa, ale jeden osobnik na pewno


krzysiekm - Nie 04 Gru, 2005
Remont Oporowskiej

link do fotek http://fanslask.aha.pl/re...3/galeria3.html


krzysiekm - Czw 08 Gru, 2005
Pokaz slajdów- w tym najstarsze znane zdjęcie Śląska z 1951 roku

http://www.wksslaskwrocla...o=1&key=0&hit=1


gmin - Pią 09 Gru, 2005
Bardzo fajne fotki. Szkoda tylko, że nie ma nazwisk piłkarzy, którzy się na nich znajdują. Tak czy siak naprawdę fajne fotki.


krzysiekm - Sob 10 Gru, 2005
Program z meczu Śląsk- Motor z czerwca 1971 roku - 2 liga plus inne programy z meczy Śląska

http://www.wksslaskwrocla...o=1&key=6&hit=1

W tym meczu w 1971 roku padł remis 1-1


krzysiekm - Sob 17 Gru, 2005
Remont Oporowskiej - nowe fotki :

http://fanslask.aha.pl/re...4/galeria4.html


krzysiekm - Pią 23 Gru, 2005
http://fanslask.aha.pl/re...5/galeria5.html

kolejne fotki z remontu stadionu Śląska - stan na 23 XII


krzysiekm - Pon 09 Sty, 2006
Zerkając na Motor życzymy sobie i lubelskim fanom, by skończyły się dla nich czasy trudne, a ich drużyna wreszcie zaczęła grać na miarę oczekiwań. Piłkarzom Motoru życzymy ustabilizowania formy i włączenia się przynajmniej do walki o baraże do II ligi.

http://fanslask.aha.pl/mo...order=0&thold=0


_David_ - Czw 16 Lut, 2006
Śląsk Wrocław 0-1 Górnik Polkowice
Kamil Witkowski 47

Śląsk Wrocław: (I połowa) Janukiewicz - Ignasiak, Naskręt, Sztylka, Rudolf - Budka, Ulatowski, Dudek, Ostrowski - Bugaj, Egharevba. (II połowa) Hryńczuk - Wołczek, Naskręt, Sztylka, Chwałek - Mróz, Ochmański, Wielgus - Krauss, Kowal, Hajdamowicz.

Górnik Polkowice: Szmatuła - Łowicki, Jeziorny, Januszewski, Hübscher, Żmudziński, Górski, Konopka, Pach, Murdza, Węgier. Grali także: Gancarczyk, Szymański, Witkowski, Kardas.

W sparingowym spotkaniu drugoligowców rozegranym w Dzierżoniowie Śląsk Wrocław przegrał 0-1 (0-0) Górnikiem Polkowice.

źródło: www.slasknet.com


Feyenoord - Czw 16 Lut, 2006
Sparingi: Śląsk - Górnik Polkowice 0:0

tak pisza na fanslasku


Sarmata - Czw 16 Lut, 2006
Śląsk Wrocław 0-1 Górnik Polkowice
Kamil Witkowski 47

Śląsk Wrocław: (I połowa) Janukiewicz - Ignasiak, Naskręt, Sztylka, Rudolf - Budka, Ulatowski, Dudek, Ostrowski - Bugaj, Egharevba. (II połowa) Hryńczuk - Wołczek, Naskręt, Sztylka, Chwałek - Mróz, Ochmański, Wielgus - Krauss, Kowal, Hajdamowicz.

Górnik Polkowice: Szmatuła - Łowicki, Jeziorny, Januszewski, Hübscher, Żmudziński, Górski, Konopka, Pach, Murdza, Węgier. Grali także: Gancarczyk, Szymański, Witkowski, Kardas.

W sparingowym spotkaniu drugoligowców rozegranym w Dzierżoniowie Śląsk Wrocław przegrał 0-1 (0-0) Górnikiem Polkowice.

źródło: www.slasknet.comZdaje się że nasz były kopacz gola strzelił.


Feyenoord - Czw 16 Lut, 2006
Widze ze jest juz poprawione czyli Slask -Gornik P. 0:1 Niepodoba mi sie to znowu zlekcewazyli ta druzyne ,oby na wiosne WKS traktowal kazdy mecz pod katem ostroznej obrony ,a zarazem skutecznego ataku.Nieobchodzi mnie ładny wynik tylko efekt w postaci punktow.


marcin lublin - Pią 17 Lut, 2006
sex alkohol mordobicie SLASK I MOTOR ponad ZYCIE


BerCzam - Pią 17 Lut, 2006
Mam pytanie do przedmówcy.... co wniósł do tematu Twoj wpis?? po co zasmiecać forum takimi wpisami ludzie opamietajcie sie!!!!!
POZDRAWIAM AVE MOTOR!!!!!!!


Sarmata - Sob 18 Lut, 2006
Skoro o Śląsku mowa to polecam zerknąć:


Mario - Sob 18 Lut, 2006
Zgadzam się z kolegą BerCzamem,to nie jest miejsce żeby pisać takie rzeczy na forum ,to jest niepotrzebne!AVE MOTOR!!


marcin lublin - Nie 19 Lut, 2006
ok sorki za ten wpis na forum ale te wszystkia 3 slowa o ktore pewnie chodzi calkowicie zgadzaja sie z moimi pogladani .a pozatym wszystkie sie spravdzily na mPoich licznych lazorkach we Wrocku pozdo dla wszystkich hools MOTORU I SLASKA


MalinowyNos - Nie 19 Lut, 2006
Akcja bractwa to mistrzostwo świata.Pozdro dla Pomysłodawców!!
Oby więcej takich akcji nie tylko w Śląsku, ale także w innych klubach!
je..ć PZPN!


marcin lublin - Pon 20 Lut, 2006
gratulacje dla SLAZECZKA za powysl


_David_ - Pią 24 Lut, 2006
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:2 (2:0)

W zakończonym własnie spotkaniu kontrolnym piłkarze Śląska zremisowali z "jedenastką" Górnika Zabrze 2:2.

1:0 07' - Cleber
2:0 12' - Stojimenov
2:1 55' - Egharevba
2:2 65' - Egharevba

Śląsk I: Janukiewicz - Ignaisak, Sztylka, Rudolf - Budka, Naskręt, Szewczyk, Ulatowski, Ostrowski - Bugaj, Egharevba.
Śląsk II: Hryńczuk - Ostrowski, Ignasiak, Rudolf, Naskręt - Budka, Dudek, Mróz, Hajdamowicz - Kaźmierczak, Kowal.

* zmiana nastąpiła w czasie trwania drugiej częsci meczu

Źródło: www.slasknet.com / www.slaskwroclaw.pl


heniek123 - Nie 26 Lut, 2006
Slask pokonał Pogon Szczecin 3:0 (1:0).
Bramki strzelili: Szewczyk, Rudolf i Egharevba.


Mezin - Sro 01 Mar, 2006
Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź 1:2 (0:0)

0:1 - 67' Niżnik (karny)
1:1 - 78' Nwachukwu
1:2 - 88' Sypniewski

Śląsk: Janukiewicz (62' Hryńczuk) - Celeban, Ignasiak, Naskręt (58' Dudek), Rudolf - Budka (63' Hajdamowicz), Ulatowski, Szewczyk (35' Mróz), Witkowski (50' Nwachukwu) - Bugaj (62' Kaźmierczak), Egharevba (62' Kowal).


Nazgul_poziomka - Czw 02 Mar, 2006
11.03.2006 Hydrobudowa - Śląsk ( sobota) godz. 18.00
18.03. 2006 Śląsk - Jagiellonia ( sobota) godz. 15.00
25.03. 2006 Podbeskidzie - Śląsk (sobota) godz. 14.00
01.04.2006 Śląsk - Widzew (sobota) godz. 16.00
08.04.2006Z. Sosnowiec - Śląsk (sobota) godz. 16.00
15.04. 2006 Śląsk - Lechia (sobota) godz. 12.00
21.04. 2006 Ruch - Śląsk (piątek) godz. 18.00
26.04. 2006 Śląsk – Drwęcą (środa) godz. 17.00
30.04. 2006 Heko - Śląsk (niedziela) godz. 13.00
10.05. 2006 Radomiak - Śląsk (środa) godz. 15.00
13.05. 2006 Śląsk - Piast (sobota) godz. 17.00
17.05. 2006 P. Bytom - Śląsk (środa) godz. 17.00
21.05. 2006 Śląsk - ŁKS (niedziela) godz. 17.00
24.05. 2006 Szczakowianka - Śląsk (środa) godz. 14.00
31.05. 2006 Śląsk - Świt (środa) godz. 17.00
03.06. 2006 Śląsk – G. Polkowice (sobota) godz. 17.00
10.06. 2006 Śląsk - KSZO (sobota) godz. 17.00

p.s z Radomiakiem w srode


Sarmata - Czw 02 Mar, 2006
Odwiedzimy, odwiedzimy, co z tego że środa.


BerCzam - Czw 02 Mar, 2006
Jak dla mnie maja naewt taki w miare terminarz. Dla mnie 3 najwazniejsze mecze na których chiałbym byc odbywaja sie w terminy "wygodne" i to sie liczy..... Damy rade Panowie!!
POZDRAWIAM AVE MOTOR!!!!!


Mezin - Wto 14 Mar, 2006
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 2:0 (2:0)

1:0 10' - Ostrowski
2:0 45' - Rudolf

Śląsk: Hryńczuk (60' Janukiewicz) - Celeban, Ignasiak, Rudolf (60' Galuś0 - Hajdamowicz, Mróz, Ulatowski (46' Kaźmierczak), Ostrowski (46' Witkowski,) Budka - Egharevba, Kowal.


GoGiTa - Wto 14 Mar, 2006
Panowie niedługo mecze serdecznie chciałbym widzieć Motor razem z nami !!!


MalinowyNos - Wto 14 Mar, 2006
Panowie niedługo mecze serdecznie chciałbym widzieć Motor razem z nami !!!


Podbijaam


krzysiekm - Wto 14 Mar, 2006
http://www.slaskwroclaw.o...lt/default.html

To link do oficjalnej strony Śląska Wrocław - stronka od dzisiaj mocno zmieniona


kopa_3 - Sob 25 Mar, 2006
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 0:0
Żółte kartki: Paweł Sobczak, Grzegorz Pater - Krzysztof Ostrowski, Krzysztof Szewczyk.
Czerwona kartka - Dariusz Sztylka (33, Śląsk).
Sędzia: Sławomir Berezowski (Opole).
Widzów 1 200.


Sarmata - Sob 25 Mar, 2006
Jak frekwencja na trybunach w szeregach gości i czy był ktoś od nas?


BerCzam - Sob 25 Mar, 2006
Na meczu byli w 80 osób, a ok 200 zawróconych na trasie mnieli zakaz stadionowy!! Inf z Wrocławia!!!

POZDRAWIAM AVE MOTOR!!!!!!


borsuk - Nie 26 Mar, 2006
Nas napewno więcej niż 80osob i nie zostało zawrócone 200osob.


BerCzam - Nie 26 Mar, 2006
Miałem takie informacje, jesli okazały sie nieprawidłowe, zwracam honor!!!!!

POZDRAWIAM AVE MOTOR!!!!!


MotorLublin - Nie 26 Mar, 2006
Na meczu byli w 80 osób, a ok 200 zawróconych na trasie mnieli zakaz stadionowy!! Inf z Wrocławia!!!

POZDRAWIAM AVE MOTOR!!!!!!
BerCzam - Nie 26 Mar, 2006
"U" nie ma sie co smiać gadałem z koleszka z Wrocka i dosłownie tak mi napisał, wiec pomylić sie mogłem.....

POZDRAWIAM AVE MOTOR!!!!!


Budek - Pon 27 Mar, 2006
Kary grzywny w wysokości 3 tys. zł oraz trzyletni zakaz wstępu na imprezy masowe wymierzył w poniedziałek bielski sąd rejonowy sześciu pseudokibicom Śląska Wrocław, którzy w sobotę, podczas piłkarskiego meczu II ligi z Podbeskidziem Bielsko-Biała wszczęli burdy na bielskim stadionie - poinformowała rzecznik bielskiej policji Elwira Jurasz.
Ukarani są w wieku od 17 do 28 lat. Mieszkają we Wrocławiu i Oleśnicy.
Jurasz powiedziała, że trzech kolejnych chuliganów, mieszkańców Bielska-Białej i Brzeszcz, z uwagi na szkolny wiek i trudną sytuację materialną, sąd ukarał grzywnami po 2 tys. zł oraz trzyletnim zakazem wstępu na imprezy masowe.
Chuligani mają też obowiązek stawiać się na policji w trakcie każdego meczu rozgrywanego przez Śląsk Wrocław.
W sobotę podczas meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław kibice przyjezdnych, którzy nie zostali wpuszczeni na stadion z powodu zakazu PZPN, sforsowali ogrodzenie i weszli na obiekt. Tam starli się z ochroną i policją. Dziewięciu najbardziej krewkich zostało zatrzymanych.barrtek24 - Czw 30 Mar, 2006
Pozdrowionka dla Ziomkow z Wrocka )) Slask & Motorek !!!!!


jendker - Sob 01 Kwi, 2006
Śląsk Wrocław - Widzew Łódż 1:0 i we Wrocławiu mają lidera


xavier - Nie 02 Kwi, 2006
1. ŚLĄSK 34
2. Widzew 34
3. ŁKS 33
4. KSZO 32
5. Jagiellonia 31

Brawo

1 kwietnia 2006, 16:23 - Wrocław
Śląsk Wrocław 1-0 Widzew Łódź
Piotr Celeban 8

Śląsk: 1. Radosław Janukiewicz - 8. Piotr Celeban, 13. Rafał Naskręt, 5. Tomasz Rudolf, 17. Andrzej Ignasiak - 11. Adrian Budka, 7. Sebastian Dudek, 14. Krzysztof Ulatowski, 20. Krzysztof Ostrowski - 10. Artur Bugaj (66, 3. Frank Egharevba), 8. Marek Kowal (90, 9. Robert Kaźmierczak).

Widzew: 21. Bartosz Fabiniak - 24. Adrian Klepczyński, 19. Piotr Stawarczyk, 4. Bartłomiej Konieczny - 7. Sławomir Szeliga, 6. Jarosław Białek (68, 11. Rafał Pawlak), 17. Adam Kardasz, 9. Łukasz Trałka (78, 16. Marcin Siedlarz), 20. Jakub Wawrzyniak - 18. Bartłomiej Grzelak, 22. Zeal (46, 26. Damian Świerblewski).

żółte kartki: Rudolf, Bugaj, Kaźmierczak - Wawrzyniak, Stawarczyk.

sędziował: Piotr Aleksandrowicz (Radom).
widzów: 6500.

Spotkanie rozpoczęło się z 23-minutowym opóźnieniem z powodu wtargnięcia kibiców na murawę.


cyrek - Nie 02 Kwi, 2006
Widzow na pewno bylo wiecej niz 6500, widac to nawet na fotkach


Budek - Nie 09 Kwi, 2006
Wydział Dyscypliny PZPN wszczął postępowanie dyscyplinarne w związku z zakłóceniami porządku, które miały miejsce przed i podczas spotkania drugiej ligi Śląsk Wrocław – Widzew Łódź. Sprawa z udziałem stron będzie rozpatrywana na kolejnym posiedzeniu w czwartek 13 kwietnia. Do czasu wydania orzeczenia członkowie Wydziału Dyscypliny postanowili zastosować wobec wrocławskiego klubu środek zapobiegawczy w postaci zakazu udziału publiczności w meczach, w których Śląsk pełni rolę gospodarza.Daro - Sro 12 Kwi, 2006
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 4:2 (1:1)
Bramki: Sebastian Dudek - dwie (45 min. - karny, 47 min. - karny), Marek Kowal (58 min.), Frank Egharevba (90 min.) - Madrin Piegzik (9 min.), Dzidosław Żuberek (85 min.)
Czerwona kartka - Sebastian Dudek (78 min.)
źródło: onet.pl

Przynajmniej Śląsk wygrał... Oby tak dalej.


HWDP - Sro 12 Kwi, 2006
Cała Polska W Cieniu Śląska!!


Włóczykij - Sro 12 Kwi, 2006
Wielki szacunek dla Śląska za to co zrobił z Jagielonią!!!
Tak trzymać chłopaki mam nadzieje że już w krótce spotkamy się w 1 lidze
Fajnie też by było gdybyście wpadli większą grupą na Zygmuntowskie (no ale rozumiem że to by była dość długa wycieczka )
Pozdrowienia i trzymać tak dalej!!!!!!!!!!!!!!


ziomek10ta - Czw 13 Kwi, 2006
Dziś obradował Wydział Dyscypliny PZPN. Podczas posiedzenia rozpatrywano m.in. sprawę rasistowskich zachowań na Stadionie Olimpijskim oraz zakłócenia porządku i opóźnienia rozpoczęcia meczu z Widzewem. Zadecydowano, że karą dla Śląska będą 3 mecze w roli gospodarza bez udziału publiczności oraz 10 tyś oraz zobowiązano klub do publicznych przeprosin Kelechiego Iheanacho. Grzywną. Jako, że już na poczet przyszłej kary obiekt zamknięty był podczas środowego meczu z Jagiellonią, przy pustych trybunach WKS zagra jeszcze w sobotę z Lechią oraz w środę (26 kwietnia) z Drwęcą. Na kolejnym posiedzeniu WD rozpatrzy sprawę obecności, mimo zakazu, kibiców Śląska w Sosnowcu.

je..ć PZPN !!


MalinowyNos - Pią 14 Kwi, 2006
Ehhh niestety mecz z Lechijką nam odpadł:/
Ehhh przegrana Kochanego Motoru z jakimś Kolejarzem też nie nastraja optymistycznie...Motorek grać i zwyciężać bo przecież musicie nas dogonić w pierwszej lidze...
Obowiązkowo za 2 lata w pierwszej lidze!!


HWDP - Pią 14 Kwi, 2006
szkoda ze Wam odpadł mecz z Lechia:[


krzysiekm - Nie 16 Kwi, 2006
Po remisie z Lechią Gdańsk- Śląsk dalej na 4 miejscu. W środę WKS jedzie do Bydgoszczy.

1. Widzew 43
2.ŁKS 39
3.KSZO 39
4. Śląsk 39
5. Jagiellonia 36


karabin - Nie 16 Kwi, 2006
elo Bracia:0 jestem z wrocka i mam pytanie!! czy wasz mecz z tłokami gorzyce jest napewno 28 kwietnia o 17?? bo jesli bede mial jak to chcialbym odwiedzis zygmuntowskie:d pozdro i z gory dziekuje za odpowiedz ŚLĄŚK&MOTOR ZAWSZE RAZEM


RKSPANY - Nie 16 Kwi, 2006
słuchaj odezwij sie do mnie na gg , a ten mecz jest 28 kwietnia o 17 PozDro


BANDA MOTOR - Pon 17 Kwi, 2006
NA WOLNOŚCI,ZA KRATAMI ŚLĄSK I MOTOR Z ZASADAMI.POZDRO DLA WROCKA


krzysiekm - Sro 19 Kwi, 2006
Relacja Live z meczu Śląska w Bydgoszczy od 18.15

http://slasknet.com/nowa/live.php?live_id=19


krzysiekm - Sro 19 Kwi, 2006
No i stało się. Passa sześciu spotkań bez porażki zakończona. Piłkarze Śląska, mimo, że nie zagrali złego meczu, ulegli dziś na stadionie w Bydgoszczy "Zawiszy" 1:0

Relacja link w poście wyżej


FANATYK MOTORU - Sob 22 Kwi, 2006
CALY MOTOR DO RADOMIA.
INWAZJA BEZ WYLAMOW .


Kondzio - Sob 22 Kwi, 2006
Ruch Chorzów-ŚLĄSK 0-2 !!!!!!!!!!

ŚLąsk utrzymuje sie w czolówce i to najważniejsze!!!!!!!!!!


krzysiekm - Sro 26 Kwi, 2006
http://slasknet.com/nowa/live.php?live_id=21

Śląsk- Drwęca live i na razie sensacja

62 min. - Tu już śmiało możemy mówić o sensacji. Po niewykorzystanej sytuacji następuje kontra gości, Wincel potężnie z dystansu pod wrocławską poprzeczkę i przegrywamy 0:2!!!

90+3 min. - Koniec meczu o którym piłkarze Śląska chcieliby jaknajszybciej zapomnieć. Drwęca grająca w 10 ugrała dziś we Wrocławiu 0:3.
90+1 min. - Blamaż, kompromitacja, brak słów Po samobójczym trafieniu Budki Śląsk przegrywa 0:3!!!


MotorLublin - Sro 26 Kwi, 2006
To ladnie Slask przegral 0-3


bujki - Sro 26 Kwi, 2006
Jak widzialem ten wynik to na początku myślałem że to Śląsk wygrał 3:0. Ale po przetarciu oczu zobaczyłem coś czego nikt nie mógł się spowiewać przegrana i to 3:0 !!!
I to z kim ? Z drwęcą,która nie wygrała dotychczas rzadnego spotkania na wyjeżdzie!!!


Pablo - Czw 27 Kwi, 2006
najlepiej zapomniec o poprzednim meczu

nastepny juz w niedziele o 13:00 Heko Czermno - ŚLĄSK WROCŁAW


Cozaq_BTK - Pią 28 Kwi, 2006
Śląsk musi wygrać z taka wioską jak Czermno.
Najlepiej z 0-3


MalinowyNos - Nie 30 Kwi, 2006
Heko1:1Śląsk

Aktualności

30.04.2006(20:15): ''Powinniśmy tutaj wygrać...''
Ryszard Tarasiewicz (trener Śląska) : Był to ciężki mecz, ale spodziewaliśmy się tego. Po tym „klapsie” sprzed 3 dni chcieliśmy tutaj wygrać i zadedykować to zwycięstwo Krzysiowi Szewczykowi, który uległ poważnej kontuzji. Niestety, nie udało nam się to. Z ilości stworzonych sytuacji uważam, że powinniśmy tutaj wygrać, co najmniej jedną bramką. Mecz się nam nie ułożył dobrze, gdyż w pierwszych minutach straciliśmy bramkę, ale dosyć szybko wyrównaliśmy. Takie sytuacje, które mieliśmy powinniśmy wykorzystywać i zdobyć bramkę nie tylko z rzutu karnego. Jednego punktu nie można tutaj rozpatrywać jako porażki. Nie mamy takiego potencjału ofensywnego jak Widzew, Zawisza, Jagiellonia czy ŁKS.

I tak jest dużym wyczynem chłopców, że przez tak długi okres jesteśmy w grze. Gramy teraz z zespołami, które są zagrożone spadkiem, prezentują one na boisku duża ambicję i my dziś takie same warunki zastaliśmy w Czermnie. Nie takie zespoły z większym potencjałem ofensywnym - nie tylko w naszej lidze - w takich warunkach przegrywają. Jesteśmy cały czas w grze, zostało jeszcze kilka meczów i wszystko jest możliwe. Mamy trzy ostatnie mecze w sezonie u siebie, ale teraz czeka nas kolejne, ciężkie spotkanie wyjazdowe za 10 dni. Przyda nam się odpoczynek, bo był to nasz kolejny, 7. mecz, który rozgrywamy co 3 dni. Nie lubię statystyk, ale naszych 9 czy 10 piłkarzy rozegrało w tym sezonie, w sumie ponad 20 spotkań każdy. Gramy praktycznie cały czas tą samą jedenastką. Jest to plus, bo zawodnicy się zgrywają, ale z drugiej strony nieraz brakuje odpoczynku, żeby zawodnicy nabrali świeżości. Jeden punk także dedykujemy Szewczykowi, bo zespół stracił bardzo dobrego piłkarza. Na dzień dzisiejszy jest najlepszy defensywny pomocnik w II lidze, ale także jeden z najlepszych w kraju.

Niestety Śląsk tylko zremisował z rolnikami z Czermna, ale sznse na awans dalej są!!Ścisk w czołówce jest niesamowity...
Cały MOTOR jedzie ze Śląskiem do Radomia bez odwołania!!


cristiano_WKS - Czw 04 Maj, 2006
siema
Jestem fanem Ślązeczka więc i Motorku mam pytanie może głupie ale chcę wiedzieć jaki jest wasz stosunek do Lechii Gdańsk bo do Wisły znam...
Pozdrowienia z Wrocławia


FANATYK MOTORU - Czw 04 Maj, 2006
moje osobiste to niemam nic do nich.


maciej - Czw 04 Maj, 2006
ja mam osobiście miłe wspomnienia z paru meczów lechii i gdańka


Verita Santa Re - Czw 04 Maj, 2006
ja tez do nich nic nie mam fajna banda ale pozatym trzeba zadac pytanie czy oni mają cos do nas a pewnie mają bo jednak była taka pewna historia


Budek - Czw 04 Maj, 2006
Nic do Lechii osobiscie nie mam


Banditos - Czw 04 Maj, 2006
BYLA HISTORIA OPISANA W STARYCH CZASACH NIE MA O CZYM WSPOMINAC CZAS GOI RANY ,A NIE MOZNA JECHAC NA PRZESZLOSCI .SERDECZNE POZDROWIENIA DLA MAKARONA Z LECHII POPILISMY KIEDYS W LUBLINIE I NIE BYLO ZADNYCH NIDOMOWIEN


Mario - Czw 04 Maj, 2006
Dla mnie Lechia jest oki.A ta historia o której Carlos napomniał to była opisywana zarówno na naszym forum jak i na Lechii!!!AVE MOTOR!!


Banditos - Czw 04 Maj, 2006
NIC INNEGO TYLKO SIE DOGADAC Z BETONAMI.TYLKO TRZEBA ZNAC TEZ OPINIE DRUGIEJ STRONY . BO WIERZE W TO ZE JEST SZANSA DOGADANIA SIE Z LECHIA CHOCIAZBY PRZEZ SLASK,TYLKO KTOS MUSI WYCIAGNAC PIERWSZY REKE (TYLKO KTO NO WLASNIE OTO JEST PYTANIE)


Verita Santa Re - Czw 04 Maj, 2006
sory ale w jakim celu chcesz się znimi dogadać bo zabardzo nie wiem?? pierwsza sprawa Lechia nie wyjdzie ztym pierwsza bo jej nie zalezy i wogule nie rozumiem bo co mamy sie dogadywac abysmy sobie w droge nie wchodzili i bedzie dobrze a narazie i pewnie troche minie zanim sobie wejdziemy w droge nie ta liga:)


Banditos - Czw 04 Maj, 2006
KIEDYS WEJDZIECIE NAPEWNO WEJDZIECIE I MOZE ZABOLEC I JEDNYCH I DRUGICH


BANDA MOTOR - Czw 04 Maj, 2006
I MOZE ZABOLEC I JEDNYCH I DRUGICH


MUSI BOLEĆ


cristiano_WKS - Czw 04 Maj, 2006
craxa to j....e nożowniki aaa to taka historia z Lechią.....
dzieki za info jeszcze raz pozdro z Wrocka i dozobaczenia w Radomiu
ŚLĄSK I MOTOR eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


Banditos - Czw 04 Maj, 2006
NIE MOSI BOLEC BO MOWICIE TYM SAMYM JEZYKIEM ,A CHYBA Z BETONAMI MOZNA SIE DOGADAC BO ONI TEZ SA W UKLADZIE .KIEDYS JUZ BYLO BLISKO,ALE NIE WYSZLO MOZE TERAZ


berbacjusz - Pią 05 Maj, 2006
NIE MOSI BOLEC BO MOWICIE TYM SAMYM JEZYKIEM ,A CHYBA Z BETONAMI MOZNA SIE DOGADAC BO ONI TEZ SA W UKLADZIE .KIEDYS JUZ BYLO BLISKO,ALE NIE WYSZLO MOZE TERAZ

k...a mac banditos czego popeline robisz na necie internet to nie miejscwe do rozstrzygania takich spraw mozesz sie spytac jedynie o czyjes zdanie


Banditos - Sob 06 Maj, 2006
masz racje troche sie zagalopowalem sorry troche mnie ponioslo chyba sam sobie musze jebnac blache na odmolenie


krzysiekm - Sob 06 Maj, 2006
ja tez do nich nic nie mam fajna banda ale pozatym trzeba zadac pytanie czy oni mają cos do nas a pewnie mają bo jednak była taka pewna historiaByły dwie historie bo dwa razy Lechia została obita w Lublinie o tej pierwszej przygodzie to mało kto wie- ja przytoczyłem relacje Tangensa z Lechii -27 kwietnia 1975 roku, drugi raz Lechia dostała w drugiej połowie lat 80-tych o czym pisze Banditos. Dokładnie kiedy to było nie udało mi się ustalić.


krzysiekm - Nie 07 Maj, 2006
Siła ziomków

Prawdę powiedziawszy od roku zainteresowanie we Wrocławiu trzecią ligą jest znikome. Po awansie Śląska na zaplecze ekstraklasy trzecia liga niemal odeszła w niebyt. Jednak jakieś tam informacje na jej temat czasem wpadają w ucho. Głównie dlatego, że ktoś tam odwiedza Wrocław, a to znów dlatego, że coś się dzieje w Legnicy czy w Lublinie.
I właśnie w tych dwóch, bliskich nam miastach ostatnio dzieje się sporo. W Legnicy – ze sportowego punktu widzenia...

Także na płaszczyźnie sportowej wiele dzieje się w Lublinie. Tam niedawno, po serii spotkań, których rezultaty nie zdowoliły ani działaczy, ani kibiców, postanowiono zrobić czystkę. Starym repom podziękowano, stwierdzając, ze skoro nie chce im się grać, to ich miejsce jest w rezerwach. Efekt tych pogaduszek był piorunujący. Motor, który nie potrafił wygrać, nagle nie tylko zaczął zdobywać komplety punktów, lecz wręcz gromi rywali. 7-0 u siebie, 4-1 na wyjeździe z Hutnikiem w Krakowie, to rezultaty, które robią wrażenie. Niestety, szanse Motoru na załapanie się choćby na baraże jest minimalna, praktycznie równa zeru. Ale zaczynają się rysować perspektywy na przyszłość. Może powitamy Motor w II lidze już za roczek?

http://fanslask.aha.pl/mo...order=0&thold=0

Remisując w Czermnie Śląsk oddalił możliwość awansu, choć jeszcze sobie nie zamknął tym remisem drogi do ekstraklasy. Natomiast kibicowsko teraz jest wiadomo, na kogo można liczyć. Na trybunach stadionu w Czermnie zameldowało się 126 osób, z tego 4 z Motoru Lublin, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie Fan Śląsk


krzysiekm - Nie 14 Maj, 2006
Z tego co się orientuję to w środę w Radomiu po raz trzeci na wyjazdowym meczu Śląska kibiców Motoru było więcej niż fanów Śląska. Pierwszy raz taki przypadek miał miejsce w 2000 roku w Łęcznej a drugi raz w ubiegłym roku w Ostrowcu


goral - Pon 15 Maj, 2006
czesc Krzysiek ostatnio czytalem w starych czasach ze wspominales o mnie odnosnie pewnych meczy. bordzo cie nie kojarze ale jak mozesz to sie bardziej przypomnij. GORAL


Banditos - Wto 16 Maj, 2006
ODNOSNIE ZGODY Z ZAGLEBIEM TO CHYBA FAKTYCZNIE BYLA ZERWANA WCZESNIEJ BODAJZE SEZON 87/88 NIE WCZESNIEJ A NAJWIECEJ NAMACIL WARA KTORY MIAL CIAGOTKI W STRONE LEGII TAK WIEC PONIEKAD TO Z JEGO PRZYCZYNY ZROBILA SIE KOSA Z ZAGLEBIEM NIE MA CO GADAC JEDNI I DRUDZY OLALI SPRAWE ITAK SIE SKONCZYLO JAK SIE SKONCZYLO POZDROWIENIA DLA STAREJ GWARDII ZAGLEBIA


pawian - Sro 17 Maj, 2006
Śląsk przegrał w Bytomiu z Polonia 3-1 kilkanaście osob z Lublina na tym meczu
Śląsk I Motor


Alaska - Czw 18 Maj, 2006
Wielkie dzięki za fantastyczne wsparcie w Bytomiu.
Do następnego razu


MotorLublin - Czw 18 Maj, 2006
Śląsk przegrał w Bytomiu z Polonia 3-1 kilkanaście osob z Lublina na tym meczu
Śląsk I MotorW Bytomiu Nas 15 os.
Wyjazd KOZAK Podrowienia dla najwierniejszych co byli.... Zadebiutowala tam Nasza Nowa zajebista fana Motoru.... Niebawem zobaczycie ja na meczyku u Nas....

ŚLĄSL i MOTOR LALALALALA LALALA LALALA

do zobaczenia wkrotce


Łasiu - Czw 18 Maj, 2006
MotorLublin - wielkie dzięki za wsparcie Mam nadzieję, że nie wróciliście zbyt zmęczeni

Pzdr.

Miała matka syna!


MotorLublin - Czw 18 Maj, 2006
MotorLublin - wielkie dzięki za wsparcie Mam nadzieję, że nie wróciliście zbyt zmęczeni

Pzdr.

Miała matka syna!


hehehe Zone masz fajna i pozdro dla niej Pan AW zakochal sie w Twojej siostrze ale damy rade niech przyjedzie do Lublina to juz wiemy kto sie nia zaopiekuje na spokojnie


Alaska - Czw 18 Maj, 2006


ULTRAMAKERS'06 - Nie 21 Maj, 2006
0-0 dziś z ŁKS ale pozostają realne szanse na awans


Banditos - Nie 21 Maj, 2006
NIE ZNAM ALASKI ALE TO NAPRAWDE MUSI BYC LASKA SLASK SLASK WKS POZDRO DLA ROBSONA I KACPRA MOTOR I SLASK ZAWSZE RAZEM


bujki - Sro 24 Maj, 2006
Śląsk wygrał ze Szczakowianką 1:0. Bramke strzelił w 64 minucie Robert Rosiński.


krzysiekm - Sro 24 Maj, 2006
Po tej wygranej Śląsk jest 5 i dalej liczy się w walce o awans

1. Widzew 31 58 48 - 24
2. ŁKS 31 52 40 - 20
3. Zawisza 31 51 37 - 23
4. Zagłębie 31 50 43 - 30
5. Śląsk 31 50 33 - 33
6. Jagiellonia 31 47 43 - 28


MalinowyNos - Czw 25 Maj, 2006
W Jaworznie na sektorze gości łącznie zasiadło ok 500 głów((150-Śląsk,350-Wisła).Przed meczem małe starcie z psami. Ogólnie podróz w obie strony spokojna.
PZDR Motor


Koko%owy - Wto 30 Maj, 2006


32.KOLEJKA (31maja):
Śląsk - Świt (godz.17),
Finishparkiet - ŁKS (19),
Zagłębie - KSZO (17),
Widzew - Hydrotwór (19)

33. i 34. KOLEJKA
Widzew: Jagiellonia (wyjazd), Podbeskidzie (dom)
ŁKS: Radomiak (d), Piast (w)
Hydrotwór: Zagłębie (d), Lechia (w)
Zagłębie: Hydrotwór (w), Jagiellonia (d)
Śląsk: Górnik (d), KSZO (d)

Zostały 3kolejki w których Śląsk gra u siebie, takiej szansy nie można zmarnować
DO BOJU WKS !!!


jendker - Sro 31 Maj, 2006
w 34 minucie Celeban i 1:0 dla ŚLĄZECZKA!!!!!!!!!!
do końca meczu ok.35minut
63minuta Kowal i już 2:0!!!


-terpik- - Sro 31 Maj, 2006
Śląsk wygrał 3:0 . Widzew o 19 zaczął mecz z hydrotworem i zapewne to spotkanie wygra, zapewniając sobie awans do ekstraklasy.. Łodzian i tak nikt raczej by już nie dogonił, a dla Śląska, który dziś wygrał, porażka hydrotworu oznacza, że Bracia z Wrocławia awansują o jedną lokatę robiąc kolejny krok ku 1 lidze!

EKSTRAKLASA EKSTRAKLASA WKS !!

Śląsk & Motor


HWDP - Pią 02 Cze, 2006
-terpik-, mieszkasz na Wieniawie ??


mu2yk - Pią 02 Cze, 2006
hwdp k...a mać czy Ty musisz tak cały czas posty nabijać pisząc czlonek wnoszace rzeczy do tematu? z takimi pytaniami to Ty sobie na priva uderzaj, a poza tym nie wiem czy przeczytales temat, jezeli nie to to jest link: http://motorlub.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=1200


Igc_BroNoWiCe - Sob 03 Cze, 2006
Śląsk Wrocław 0:1 (0:0) Górnik Polkowice

--------------------------------------------------------------------------------

Bramki: Łowicki

Śląsk: Janukiewicz - Celeban, Ignasiak (78' Kosztowniak), Naskręt, Sztylka - Budka, Ostrowski, Rosiński (72' Witkowski), Dudek - Ul;atowski, Bugaj (46' Kowal).

Górnik: Szmatuła - Hubscher, Jeziorny, Januszewski, Kocot, Łowicki (84' Murdza), Pach, Górski, Witkowski (90' Wacławczyk), Żmudziński (90' Urbaniak), Gancarczyk.

Żółte kartki: Naskręt - Hubscher, Jeziorny, Żmudziński, Gancarczyk

Sędzia: Andrzej Kusak (Częstochowa)

Widzów: 5000

Miało być wspaniale, a było tradycyjnie. Tradycyjnie już piłkarze Śląska nie podołali zadaniu, jakim był mecz z sąsiadem zza miedzy. Czarna seria wyników 0:1 z Górnikiem nie została zakończona, mimo to Śląsk nadal ma szanse na zajęcie miejsca barażowego. Warunek: remis Zagłębia z Jagiellonią w ostatniej kolejce i zwycięstwo Śląska nad KSZO. Dziś po miernej grze wrocławianie dali się ograć i wywieźć z Oporowskiej 3 punkty.

strona Ślaska


Alaska - Nie 04 Cze, 2006
Dziękuję wszystkim za kapitalnie spędzoną z wami sobotę, niestety przez chorobę nie mogłam zostać dłużej, ale i tak było warto wpaść nawet na te klikanaście godzin.

Pozdrowienia i do zobaczenia na KSZO


Władcy Wschodu - Nie 04 Cze, 2006
Dzięki chłopaki za wsparcie!!!!!!!!!! ŚLĄSK I MOTOR EEEEOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrowienia do więzienia!


KOZAKRKS - Nie 04 Cze, 2006
Teraz Slask musi liczyc na remis miedzy hydrobudowa i zydkami i wygrac swoj mecz


FANATYK MOTORU - Pon 05 Cze, 2006
A WIEC TAK SERDECZNE PODZIEKOWANIA ZA PRZYJAZD DLA BRACI Z WROCLAWIA ZA PRZYJAZD DO LUBLINA W TAK LICZNEJ GRUPIE POWIEM SZCZEZE ZE ZROBILISMY WAM WAM AKCJE CALY SLASK NA ZOLTO BO JA JESZCZE TYLE OSOB Z WROCKA NA RAZ NIE WIDZIALEM NA ZOLTO JESZCZE RAZ DZIEKUJE ZA ZAJEBISCIE SPEDZONE Z WAMI 2DNI CI CO BYLI MAM NADZIEJE ZE NIEZALUJA A CI CO NIEBYLI NIECH ZALUJA OSOBISTE POZDROWIENIA WIADOME DLA KOGO KTO MA WIEDZIEC TO WIE HAHAHA MYSLE ZE MELANZ UDANY .


Łasiu - Pon 05 Cze, 2006
A WIEC TAK SERDECZNE PODZIEKOWANIA ZA PRZYJAZD DLA BRACI Z WROCLAWIA ZA PRZYJAZD DO LUBLINA W TAK LICZNEJ GRUPIE POWIEM SZCZEZE ZE ZROBILISMY WAM WAM AKCJE CALY SLASK NA ZOLTO BO JA JESZCZE TYLE OSOB Z WROCKA NA RAZ NIE WIDZIALEM NA ZOLTO JESZCZE RAZ DZIEKUJE ZA ZAJEBISCIE SPEDZONE Z WAMI 2DNI CI CO BYLI MAM NADZIEJE ZE NIEZALUJA A CI CO NIEBYLI NIECH ZALUJA OSOBISTE POZDROWIENIA WIADOME DLA KOGO KTO MA WIEDZIEC TO WIE HAHAHA MYSLE ZE MELANZ UDANY .Melanż bardzo udany. Cała wizyta zajebista. Wielkie dzięki za wszystko

PS. Pierogi proszę


FANATYK MOTORU - Pon 05 Cze, 2006
PIEROGI TO NIECH CI SIOSTRA ZROBI W LOKALU NIESTEY ZABRAKLO


Maki - Pon 05 Cze, 2006
Serdecznie pozdrawiam dziewczyny z Wrocławia które także wspierały Nas na meczu a potem razem na imprezce,bardzo się cieszę że mogłyśmy sie wreszcie poznać i pogadać,no i sie piwa napić:D buziaki


cyrek - Pon 05 Cze, 2006
Ja tez przylanczam sie do podziekowan, ktore juz wyzej wystosowali Łasiu i Alaska.

To co sie dzialo przez ten weekend zapamietam do konca zycia!!!
Bardzo milo bylo sie spotkac ze wszystkim znajomymi i w dodatku zawrzec nowe zajebiste znajomosci

Nie moge sie doczekac kolejnej wizyty, ale najpierw musze sie odwdzieczyc we Wroclawiu, co juz niebawem nastapi

P.S. Przez miesiac nie zjem pizzy


Alaska - Pon 05 Cze, 2006
Serdecznie pozdrawiam dziewczyny z Wrocławia które także wspierały Nas na meczu a potem razem na imprezce,bardzo się cieszę że mogłyśmy sie wreszcie poznać i pogadać,no i sie piwa napić:D buziakiDziękuję i mam nadzieję, że będzie kiedyś okazja dłużej posiedzieć i piwa się napić. Ja bardzo żałuję że taka chora i bez energii, no i musiałam szybko uciekać. Teraz czekamy na was we Wrocławiu. Pozdrowienia

Cyrek - a ja kurczaka, za to pewien kolega z Motoru będzie u nas w sobotę jadł co godzinę


Feyenoord - Wto 06 Cze, 2006
ile osob było ze Slaska?


FANATYK MOTORU - Wto 06 Cze, 2006
22 OSOBY Z WROCLAWIA ALE ZA TO JAKICH

ZAWSZE RAZEM CZY W CZAS DOBRY CZY W CZAS ZLY
JESZCZE RAZ DZIEKUJEMY ZA PRZYBYCIE


bujki - Sob 10 Cze, 2006
Mimo wygranej Śląska nad Kszo 2:1 niestety nie będzie grać w barażach:/ bowiem Jagielonia pokonała Zagłębie 2:1. Śląsk ukończył sezon na 4 miejscu!


Łuki_1950 - Sob 10 Cze, 2006
Gratulacje za dobrą lokate na koniec sezonu.Jestem pewien ze za rok wejdziecie do I LIGI z 1 miejsca Pozdro dla WROCŁAWIA


-terpik- - Sob 10 Cze, 2006
Śląsk Wrocław 2 - 1 KSZO Ostrowiec 10.06.2006

Baloniada "Śląsk & Motor" - YUBPozdrowienia dla Braci z Wrocławia.

Gratulacje za zajęcie tak wysokiego miejsca, szkoda, że nie ma baraży, ale nie ma co płakać, bo za rok Śląsk awansuje do ekstraklasy z pierwszego miejsca, a za 3 lata Mistrz Polski 07/08 - Śląsk Wrocław zagra w meczu przyjaźni z Motorem Lublin !


Feyenoord - Nie 11 Cze, 2006
ilu waszych na oporowskiej pozdro i dzieki za wsparcie


MotorLublin - Nie 11 Cze, 2006
ilu waszych na oporowskiej pozdro i dzieki za wsparcie20 os. z flaga "Motor to Wiecej Niż Klub", która została podarowana Naszym Braciom na tym meczu.

DZIEKI CHŁOPAKI ZA ZAJEBISTY MELANZ !!!!

DLA TAKICH CHWIL WARTO ŻYĆ !!!!


Alaska - Pon 12 Cze, 2006
A Motor jak zawsze rewelacja - dzięki za odwiedziny, świetną zabawę. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy byli z nami na tym meczu i po...:)


BANITA - Sob 17 Cze, 2006
Dokładnie nic dodac nic ująć !!!!!
Dobrze że już co niektórzy wrócili zdrowi hehe


BANITA - Pią 23 Cze, 2006
Prosze bardzo tu jest nowiutenka tapetka na pulpit
http://www.wroclawianie.info/grafika/tapetams.jpg
Śląsk i Motor zawsze razem


borsuk - Sro 28 Cze, 2006
Dzis poraz kolejny pzpn zmienil nam terminarz mam nadzieje ze na ostateczny.
1. kolejka 29/30.07 Miedź Legnica (wyjazd)

2. kolejka 05/06.08 ŁKS Łomża (dom)

3. kolejka 12/13.08 Zawisza Bydgoszcz (wyjazd)

4. kolejka 19/20.08 Kmita Zabierzów (dom)

5. kolejka 26/27.08 Ruch Chorzów (wyjazd)

6. kolejka 30.08 Stal Stalowa Wola (dom)

7. kolejka 02/03.09 Kania Gostyń (wyjazd)

8. kolejka 09/10.09 Lechia Gdańsk (dom)

9. kolejka 16/17.09 Podbeskidzie B-Biała (wyjazd)

10. kolejka 23/24.09 Górnik Polkowice (dom)

11. kolejka 30.09/01.10 Polonia Warszawa (wyjazd)

12. kolejka 07/08.10 Odra Opole (dom)

13. kolejka 14/15.10 Polonia Bytom (wyjazd)

14. kolejka 21/22.10 Jagiellonia Białystok (wyjazd)

15. kolejka 28/29.10 Zagłębie Sosnowiec (dom)

16. kolejka 04/05.11 KSZO Ostrowiec (wyjazd)

17. kolejka 11/12.11 Piast Gliwice (dom)


zadora - Pią 07 Lip, 2006
Trenerem Śląska został Luboś Kubik - POWODZENIA !!!!!!!!!!!

ps. piłkarz z niego był całkiem całkiem zobaczymy co dalej ........


kalson - Sob 08 Lip, 2006
Śląsk Wrocław 1-2 Gawin Królewska Wola
Łukasz Skórski 44 - Marcin Burski 51, Mateusz Piątkowski 90 (k)


MotorLublin - Nie 09 Lip, 2006
http://www.youtube.com/watch?v=BfSJ3KW6Q4A


krzysiekm - Czw 13 Lip, 2006
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1:1 (0:1)

W środę wrocławianie rozegrali kolejny mecz sparingowy. Tym razem w Gutowie Małym podopieczni trenera Kubika zmierzyli się z zespołem Pogoni. Remis z pierwszoligowcem może cieszyć, szczególnie, że został odniesiony w dobrym stylu. Śląsk miał trudne zadanie, bowiem przyjechał na miejsce spóźniony i zawodnicy prosto z autokaru zaczęli przedmeczową rozgrzewkę. Mecz rozpoczął się o 12:30, gdy słońce prażyło niemiłosiernie, a w takich warunkach z pewnością lepiej czuli się szczecińscy Brazylijczycy. Atutem Pogoni był także szerszy skład, bowiem trener Kuras miał do dyspozycji 22 graczy (trener Kubik zabrał ze sobą tylko 20 piłkarzy). Boisko pokazało jednak, że ekipa WKS-u nie była tego dnia gorsza od pierwszoligowca. Choć trzeba pamiętać, że podczas przerwy zimowej drużyny te walczyły ze sobą dwukrotnie i 3:0 raz wygrała Pogoń, a raz Śląsk, zatem do wyniku tej potyczki nie można przywiązywać wielkiej wagi.

Krzysztof Szewczyk, niedawny lider wrocławskiego Śląska, po odniesionej kontuzji zaczyna wracać do zdrowia. Co prawda przed zawodnikiem jeszcze długa droga, ale Krzysiek z dnia na dzień ma coraz więcej energii. Wiadomo, że tak ciężka kontuzja może załamać i Szewcu również miał "ciężkie" dni, jednakże teraz nie może się doczekać rozpoczęcia rehabilitacji i powrotu do pełni zdrowia. W rozmowie Krzysiek podkreślił, że bardzo istotna będzie rozmowa z doktorem Józefem Rutą, który za tydzień zrobi mu dokładne badania z usg i zdjęciem rtg włącznie. Wtedy również zostanie podjęta decyzja o rodzaju i harmonogramie ćwiczeń. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli Krzyśka, który jak najszybciej znowu chciałby założyć koszulkę z herbem Śląska...


karabin - Sob 15 Lip, 2006
w sparingowym meczu ŚLĄSK pokonal Chrobrego Glogow 1-0 bramke strzelil Ulatowski mecz obejzalo okolo 250 osob :P pozdro dla braci z Lublina ŚLĄSK&MOTOR ZAWSZE RAZEM


krzysiekm - Sro 19 Lip, 2006
dzisiaj Śląsk w meczu sparingowym zremisował 0-0 z Górnikiem Polkowice

Śląsk Wrocław: Janukiewicz - Solarz, Ignasiak, Sourek, Naskręt - Skórski, Chrobot, Dudek, Lastuvka - Kowal, Ulatowski.

Rezerwa: Galuś, Zygier, Piętka, Małecki, Madeja, Wan, Kosztowniak, Wawreńczuk.


bujki - Sob 29 Lip, 2006
W dzisiejszym meczu Śląsk Wrocław pokonał Miedź Legnica 2:0(1:0). Bramki:Grzegorz Wan 29, Andrzej Ignasiak 55

Skład Śląska:
Radosław Janukiewicz - Jarosław Solarz, Andrzej Ignasiak, Radek Šourek, Rafał Naskręt, Dariusz Sztylka, Arkadiusz Chrobot (90 Piotr Galuś), Grzegorz Wan, Krzysztof Ulatowski (75 Jakub Małecki), Sebastian Dudek, Tomasz Kosztowniak (60 Marek Kowal).


Konradek86 - Nie 30 Lip, 2006
Elegancko, dobry początek sezonu, obyśmy i my tak ładnie zaczęli


MalinowyNos - Czw 03 Sie, 2006
Śląska w Legnicy ok.1000 typa, ale nikt nie jest pewny co do dokładnej liczby...
Ultrasi zrobili prawdziwy pokaz pięknie przygotowywując oprawe...

Motorek teraz musi awansować i nie ma innej opcji w ogole jak taka, ze za dwa lata widzimy się w 1 lidze.
AVE MOTOR!


FANATYK MOTORU - Pon 07 Sie, 2006
SERDECZNE PODZIEKOWANIA DLA WSZYSTKICH OBECNYCH W KIELCACH KIBICOW SLASKA MAM NADZIEJE ZE SIE PODOBALO W LUBLINIE TYLKO SZKODA ZE PODPALILISCIE AUTOKAR

OPERACJA WARSZAWA ROZPOCZETA ŚLĄSK I MOTOR ZAWSZE RAZEM


Foka - Pon 07 Sie, 2006
Dzięki za wszystko dla tych wszyskich co miałem okazje poznać i dla tego co już znałem czyli Muzyka. Zajebisty weekend.

PS. Kierowca wiatru
Dobrze, że jechałem innym autobusem przynajmniej wiadomo, że to nie ja podpaliłem.

Przeżyj to sam nie zamieniaj serca w twardy głaz ŚLĄSK i MOTOR w sercu masz.


Neri - Pon 07 Sie, 2006
a i ja od siebie podziękuję serdecznie za przybycie do nas tym co zawsze. i podpisując się pod wypowiedzią kolegi wyżej - tym których miałam okazję poznać łącznie z wyżej podpisanym:)

a Śląskowi się zawsze wybaczy, nawet to że podpalili autokar, bo w końcu to oni tam (z nami) siedzieli

Przeżyyyj to sam...


Kajtkinho - Sro 09 Sie, 2006
mam prosbe ma ktos moze zdjecia z meczu Śląsk - Miedż z góry dzieki


krzysiekm - Sro 09 Sie, 2006
http://www.slasknet.com/g...iedz/index.html

tu są fotki z tego meczu


Kajtkinho - Czw 10 Sie, 2006
dzieki


krzysiekm - Pią 11 Sie, 2006
Relacja live z Bydgoszczy

http://slasknet.com/nowa/live.php?live_id=32


Daro - Pią 11 Sie, 2006
Zawisza Bydgoszcz (2) 2–0 Śląsk Wrocław
Damian Staniszewski 53, Vuk Sotirović 90

Szkoda... We wtorek Śląsk sobie odbije to u siebie. Trzymam kciuki.


Kondzio - Pią 11 Sie, 2006
Szkoda Szkoda

Nie jest to żadna Zawisza 2 tylko Hydrobudowa.


bujki - Wto 15 Sie, 2006
W zaległym meczu 2 kolejki Śląsk Wrocław bezbramkowo remisuje z ŁKS Łomża.

Śląsk Wrocław 0-0 ŁKS Łomża

Śląsk: Radosław Janukiewicz – Rafał Naskręt, Andrzej Ignasiak, Jarosław Solarz (90 Konrad Hajdamowicz), Rodrigo (60 Tomasz Szewczuk), Dariusz Sztylka, Grzegorz Wan, Sebastian Dudek, Krzysztof Ulatowski, Tomasz Kosztowniak, Marek Kowal (72 Arkadiusz Chrobot).


-terpik- - Czw 17 Sie, 2006
BRACIA Z WROCŁAWIA WALCZĄ O SWOJĄ FLAGE "SKINHEADS" JEŚLI ICH POPIERACIE I CHCECIE POZWAC PZPN DO SĄDU WPISUJCIE SIE W PONIZSZYM TEMACIE!

http://www.slasknet.com/p...opic.php?t=2367

je..ć PZPN

Śląsk i Motor


-terpik- - Sob 19 Sie, 2006
WKS pocisnał wiesniakow z zabierzowa 2:0. Gratulacje!

ŚLĄSK I MOTOR

ps przepraszam za dwa posty z rzedu


krzysiekm - Nie 20 Sie, 2006
fotka z tego meczu z Kmitą

http://www.slasknet.com/g...es/foto008.html


krzysiekm - Sro 23 Sie, 2006
relacja live z meczu Śląska z Mieszkiem w Pucharze Polski

http://slasknet.com/nowa/live.php?live_id=36


Feyenoord - Sro 23 Sie, 2006
odpadamy z pp z Mieszkiem 1:0 gratulacje dla działaczy


krzysiekm - Czw 24 Sie, 2006
W 1989 Śląsk też gral z Mieszkiem w PP i tez odpadł - historia po 17 latach się powtórzyła


krzysiekm - Czw 24 Sie, 2006
Kibice Śląska chcą wycofania drużyny z Pucharu Polski

http://fanslask.aha.pl/mo...order=0&thold=0


Daro - Czw 24 Sie, 2006
Kibice Śląska chcą wycofania drużyny z Pucharu Polski

http://fanslask.aha.pl/mo...order=0&thold=0


Bardzo dobrze robicie moim zdaniem. Piłka nożna to nie tylko gra dla starszych panów z zarządu w garniturach pod krawatami. Tu również chodzi o honor i dobre imie klubu. Ciekawe dlaczego mecze w PP są dla polskich działaczy takim "piątym kołem u wozu"...


krzysiekm - Czw 24 Sie, 2006
Na stronie Śląska jako - Ważne ogłoszenie pojawił się temat o proteście kibiców Motoru !

http://www.slasknet.com/p...p?p=62293#62293


Łasiu - Nie 27 Sie, 2006
Ruch - Śląsk 3:0
Nas 420 osób, w tym 23 osoby z Motoru, wielkie dzięki!
Uznanie dla Abstynenta, który na szybko malował dworzec w Opolu oraz budynek w Brzegu. Jak będę miał kabelek do telefonu to wrzucę fotki.

Pzdr.


Seba77 YUB - Pon 28 Sie, 2006
Filmik z meczu Śląsk Wrocław-Ruch Chorzów

http://s002.wyslijto.pl/i...5&act=&gk=sport


Neri - Pon 28 Sie, 2006
Ruch - Śląsk 3:0
Nas 420 osób, w tym 23 osoby z Motoru, wielkie dzięki!
Uznanie dla Abstynenta, który na szybko malował dworzec w Opolu oraz budynek w Brzegu. Jak będę miał kabelek do telefonu to wrzucę fotki.

Pzdr.dzięki wielkie za gościnę.
no i do zobaczenia juz niedługo..

ps. ma ktoś może nagranie z dopingiem z ostatnich 20 minut meczu?
chyba, że to to wyżej, ale nie ma tam slotów wolnych ciągle, więc prośba o wrzucenie tego też na inny serwer


pawian - Pon 28 Sie, 2006
Wielki dzieki dla wszystkich którzy nam umilali tak ten pobyt we Wrocławiu
"...Śląsk i Motor w sercu masz..."


Seba77 YUB - Wto 29 Sie, 2006
http://www.slasknet.com/g...ruch/index.html

Tu są fotki z meczu w Chorzowie


bujki - Nie 03 Wrz, 2006
Niestety Śląsk Wrocław przegrał z Unią Janikowo 2:0

Unia Janikowo 2-0 Śląsk Wrocław
Branko Raąić 25, Piotr Nowosielski 89


FANATYK MOTORU - Nie 03 Wrz, 2006
j..ac tabele ŚLĄSK WROCLAW zawsze na czele tak mi sie nudzi wiec nabije kolejnego posta dlamnie liczy sie tylko ŚLĄSK MOTOR I CHELMIANKA a reszta mnie nieinteresuje do zobaczenia szybciej niz wam sie zdaje hehehe


bujki - Sob 09 Wrz, 2006
9 września 2006, 17:15 - Wrocław
Śląsk Wrocław 1-1 Lechia Gdańsk
Marek Kowal 7 - Marcin Szulik 10

Śląsk Wrocław: Radosław Janukiewicz - Krzysztof Wołczek, Jarosław Solarz, Rodrigo, Rafał Naskręt (90 Jakub Małecki) - Tomasz Szewczuk (61 Kamil Biliński), Arkadiusz Chrobot, Dariusz Sztylka, Sebastian Dudek, Krzysztof Ulatowski (71 Robert Rosiński) - Marek Kowal.

widzów: 6000.


MalinowyNos - Czw 14 Wrz, 2006
Uuu było grubo ponad 6000 na bank!

Poniżej kilka fotek z meczu Śląsk-Lechia
http://www.slaskwroclaw.p...a/target53.html
http://www.slaskwroclaw.p...ia/target7.html

http://www.slaskwroclaw.p...a/target11.html

http://www.slaskwroclaw.p...es/foto028.html
http://www.slaskwroclaw.p...es/foto034.html
http://www.slaskwroclaw.p...es/foto014.html
http://www.slaskwroclaw.p...es/foto006.html

AVE ŚLĄSK-MOTOR!


zadora - Czw 14 Wrz, 2006
MOŻEMY ZOBACZYĆ ŚLĄSK W TV

Szczot i Kowalczyk zostaną piłkarzami Śląska
Robert Szczot grający ostatnio w belgijskim RAEC Mons oraz Marek Kowalczyk, który w poprzednim sezonie występował w czeskim SK Hradec Králové pozostaną we Wrocławiu. Gra tych zawodników przypadła trenerem do gustu i na przeszkodzie w ich zatwierdzeniu pozostają już tylko formalności.
Po wczorajszym treningu trener Luboą Kubík zadecydował także, którzy zawodnicy zostaną oddelegowani do drugiej drużyny, tak aby kadra pierwszego zespołu liczyła dwudziestu trzech graczy. Od dzisiaj z zespołem rezerw będą trenować: Bartosz Madeja, Tomasz Rudolf, Konrad Hajdamowicz i Piotr Galuś.
Nie wykluczone, że to nie koniec przesunięć, bowiem być może w przyszłym tygodniu kadra zostanie zawężona do dwudziestu graczy.

Zmianie uległy terminy najbliższych meczów Śląska na stadionie przy ulicy Oporowskiej.
Derby z Górnikiem Polkowice rozpoczną się w niedzielę 24 września o godzinie 14:40 i będą transmitowane w ogólnopolskim paśmie TVP3.

Mecz 12. kolejki z Odrą Opole rozpocznie się w sobotę 7 października o godzinie 15:00, a nie o 17:00. Zmiana ta spowodowana jest brakiem oświetlenia na obiekcie.
Zaległy pojedynek 6. kolejki ze Stalą Stalowa Wola odbędzie się w środę 11 października o godzinie 15:00.
źródło: www.slaskwroclaw.pl


bujki - Sob 16 Wrz, 2006
Niestety nasi bracia z Wrocławia znów przegrali

Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Śląsk Wrocław
Marcin Józefowicz 25, Krzysztof Chrapek 81 - Sebastian Dudek 14 (k)


mu2yk - Sob 16 Wrz, 2006
ŚLĄSK i MOTOR eeeejjjaaaaaooooooooooooooooooo


BANITA - Nie 17 Wrz, 2006
Niestety nasi bracia z Wrocławia znów przegrali

Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Śląsk Wrocław
Marcin Józefowicz 25, Krzysztof Chrapek 81 - Sebastian Dudek 14 (k)


Ta wynik godny pożałowania Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Śląsk Wrocław
na widowisku [zakaz dla gosci za chorzów] 25osób mecz smutny jedynie szef ochrony
cos się wydurniał było troche śmiechu...
Pozdro dla Motorku i jeszcze raz gratuluje wyniku 3-1


Włóczykij - Nie 17 Wrz, 2006
Nie ma co się martwić Śląsk jeśli nawet nie awansuje to na pewno się utrzyma a wtedy czekają nas super mecze przyjażni! Do zobaczenia w Warszawie! Śląsk Śląsk WKS!!! Śląsk i Motor eeeeeeooooooooo!!!


Konradek86 - Pon 18 Wrz, 2006
Jak nie w tym roku to za rok i my i Śląsk awansujemy do 1 ligi Zajebiście by było Pozdro, do zobaczenia w Wawie


Kobi - Pon 18 Wrz, 2006
Jak nie w tym roku to za rok i my i Śląsk awansujemy do 1 ligi Zajebiście by było Pozdro, do zobaczenia w WawieSlask jak najbardziej ale my to jeszcze troche czasu bo nie chcemy chyba do lycnej na mecze jezdzic?:)


Konradek86 - Pon 18 Wrz, 2006
Slask jak najbardziej ale my to jeszcze troche czasu bo nie chcemy chyba do lycnej na mecze jezdzic?Hehe fakt ale obawiam się że w przyszłym sezonie możemy być na to skazani Pozdro.


zadora - Sro 20 Wrz, 2006
Na odkrytą za 5 zł !
Nowy Zarząd zdecydował, że mecz z Górnikiem Polkowice będzie można obejrzeć już za 5 złotych! Tyle kosztować będą bilety na trybunę odkrytą. Piłkarze WKS-u liczą, że obniżka cen wejściówek spowoduje, że na stadionie pojawi się duża ilość kibiców, którzy wspomogą ich głośnym dopingiem. Przypominamy o akcji „Zielony Stadion”. Mecz transmitowany będzie w TVP3, ubierzmy się na zielono i pokażmy, że na Oporowskiej panuje wyśmienita atmosfera!

A U NAS?


Foka - Czw 21 Wrz, 2006
Heh widzisz u nas jest to spowodowane tym, że wyniki są bardzo słabe no i jest transmisja w tv. U Was jest wręcz przeciwnie


zadora - Czw 21 Wrz, 2006
No ale my to 3liga a w zeszłym sezonie gra lipna a ceny pamiętamy. Choć teraz jest światełko w tunelu - bilet rodzinny.


Charter - Nie 24 Wrz, 2006
Śląsk Wrocław - Górnik Polkowice 1:0 (0:0)
Bramka - Krzysztof Ulatowski (82).
Żółte kartki: Dariusz Sztylka, Krzysztof Ulatowski, Tomasz Szewczuk, Sebastian Dudek, Robert Rosiński - Marek Gancarczyk, Marcin Morawski.
Sędzia: Robert Setla (Zabrze). Widzów 6 000.


BANDA MOTOR - Pon 25 Wrz, 2006
Zajebiscie ogladało sie meczyk Ślaska w tv przy wódeczce i jaka była wielka radość po zdobytym gooolu!!!HEJ ŚLĄSK


Tur3o3 - Pon 25 Wrz, 2006
Ale mecz ogólnie średni:) ....ale liczą sie punkty


HBM - Pon 25 Wrz, 2006
jak dla mnie Śląsk i Motor mogą grać ogólnie średnio ale żeby zawsze były te 3 punkty


NadZor - Pon 25 Wrz, 2006
W dniu dzisiejszym mamy dla wszystkich fanatyków obydwu zaprzyjaźnionych klubów ŚLĄSKA WROCŁAW oraz MOTORU LUBLIN bardzo dobrą i przede wszystkim historyczną wiadomość ponieważ to właśnie w dniu dzisiejszym 25.09.2006 delegacja kibiców Śląska Wrocław oraz delegacja kibiców Motoru Lublin wybrały się do Warszawy na ul. MIODOWĄ aby tam oficjalnie zatwierdzić jedno pismo które zaraz przeczytacie jak dla nas kibiców jest wiadome nie od dziś w tym piśmie niema nic nowego bo wszyscy wiemy że tak jest niestety PZPN zgodami kibiców się nie interesuje więc postanowiliśmy zrobić coś na co muszą zwrócić uwagę i zaskutkowało teraz po zatwierdzeniu tego pisma fanatycy Motoru Lublin mogą bez żadnych przeszkód wchodzić na mecze Śląska Wrocław zaś fanatycy wrocławskiego Śląska mogą bez żadnych przeszkód wchodzić na mecze lubelskiego Motoru jest to oficjalne postanowienie i mamy na to dokument z ulicy Miodowej tak więc jest to jak wspominaliśmy historyczny moment ponieważ udało się zrobić coś czego tak naprawdę żaden klub nie robił.

oto wyżej wymienione pismo:

Warszawa 25 września 2006

My, niżej podpisani, kibice Motoru Lublin i Śląska Wrocław, spotkaliśmy się dnia 25 września roku pańskiego 2006, by oświadczyć wszem i wobec, całemu światu co następuje:
Od dziś niech wżdy narodowie znają, iż każdy fan drużyny z Lublina ma zaszczyt czuć się także i kibicem Śląska Wrocław, a każdy sympatyk Śląska ma prawo być dumnym iż ma prawo się tytułować fanem Motoru Lublin.
Tym samym unia kibiców najbardziej lubianych i kochanych klubów naszych miast, Lublina i Wrocławia, sami będąc fanatykami własnej jedenastki, mają prawo czuć się kibicami bratniego klubu.


Łasiu - Wto 26 Wrz, 2006
W Warszawie również można świętować z okazji 17 LECIA zgody (dla przypomnienia, zawarta 1.X.1989)

ŚLĄSK I MOTOR!


Nazgul_poziomka - Wto 26 Wrz, 2006
W Warszawie również można świętować z okazji 17 LECIA zgody (dla przypomnienia, zawarta 1.X.1989)

ŚLĄSK I MOTOR!dlatego zostajecie do niedzieli


Pełek - Sob 30 Wrz, 2006
Właśnie wróciłem z wyjazdu (daleekiego - 5 przystanków tramwajem ).
W towarzystwie płci pięknej oglądałem meczyk z głównej, z sektora najbliżej gości.
Sportowo - pewnie większość widziała w TV W Śląsku podobał mi się Sebastian Dudek, ma chłopak smykałkę.
Kibicowsko - wielkie CHWDP i j....ć PZPN !!! Nie wiem, czy do końca meczu chłopaki w komplecie weszli na sektor gości. W każdym bądż razie to jest żałosne - człowiek jedzie ileśtam kilometrów i przez kretynów tkwi pod bramą. Wydaje mi się, że na głównej było parę osób z Wrocka, (tak jak na przystanku tramwajowym 6 niedaleko wejścia dla gości Ziomek i 2 Panny pozdrawiam).
Zawisła zajebista, duża flaga Śląsk-Motor (chyba nowa?) w sektorze i dwie, o ile dobrze dojrzałem, Śląska obok. Doping naszej gromady rozkręcał się z czasem, pewnie gdyby była 3 część byłoby lepiej ... Głównie śpiewy sławiące Śląsk & Motor Polonii całkiem sporo, wynik widcznie napędzał im doping, gdyż z początku tak sobie. Zadaszenie "kamiennej" zajebiście pomaga i na głównej ekstra słychać, zresztą całkiem fajne przyśpiewki mają.
Ogólnie super się ogląda mecz przy jupiterach i na tak wysokiej trybunie jak główna na Polonii. Ech, żeby tak u nas ...
Na koniec meczu niespodziewane emocje pozasportowe, jakiś partyzant zerwał fanę Polonia-Cracovia i bezpiecznie wrócił do sektora wzbudzając entuzjazm. Polonia próbowała coś wykręcić, ale przy takiej ilości szturmowców imperium w asyście polewaczki, trudno cokolwiek zdziałać.
Pozdrowienia dla tych co dotarli na Konwiktorską

Był, będzie, jest, Motor, WKS !!!!


ULTRAMAKERS'06 - Nie 01 Paź, 2006
Kibicowsko - wielkie CHWDP i j....ć PZPN !!! Nie wiem, czy do końca meczu chłopaki w komplecie weszli na sektor gości. W każdym bądż razie to jest żałosne - człowiek jedzie ileśtam kilometrów i przez kretynów tkwi pod bramą.w czlonek osob nie weszlo


Scpn - Nie 01 Paź, 2006
Kibicowsko - wielkie CHWDP i j....ć PZPN !!! Nie wiem, czy do końca meczu chłopaki w komplecie weszli na sektor gości. W każdym bądż razie to jest żałosne - człowiek jedzie ileśtam kilometrów i przez kretynów tkwi pod bramą. Wydaje mi się, że na głównej było parę osób z Wrocka, (tak jak na przystanku tramwajowym 6 niedaleko wejścia dla gości Ziomek i 2 Panny Smile pozdrawiam).Pod stadionem zostalo przynajmniej 150-200 osob. Zachowanie ochrony pozostawie bez komentarza .


ULTRAMAKERS'06 - Nie 01 Paź, 2006
ja bym powiedzial ze ponad 200 tych osob. pzdr dla tych co byli


eljoniakos - Nie 01 Paź, 2006
No niestety każdy wkurwiony pod stadionem dużo nas tam stało. Też niestety musiałem tam stać. k..wa co za pojebani ludzie rządzą !!! Je..ać PZPN Pozdroo dla tych co byli na jak i pod stadionem !!!


borsuk - Nie 01 Paź, 2006
Moze nie bede zbyt orginalny ale chcialbym podziekowac chłopakom z Motoru za tak liczne wspomaganie nas na meczu w Warszawie,jeszcze raz wielkie dzieki.


kwieciu - Nie 01 Paź, 2006
Wydaje mi się, że na głównej było parę osób z Wrocka, (tak jak na przystanku tramwajowym 6 niedaleko wejścia dla gości Ziomek i 2 Panny pozdrawiam).Trzeba było podbić:)

pzdr


Pełek - Nie 01 Paź, 2006


Maki - Nie 01 Paź, 2006
Moze nie bede zbyt orginalny ale chcialbym podziekowac chłopakom z Motoru za tak liczne wspomaganie nas na meczu w Warszawie,jeszcze raz wielkie dzieki.


szkoda że tylko chlopakom
a tak wogóle to cała przyjemnośc po Naszej stronie


Lupus - Nie 01 Paź, 2006
Prośba; może ktoś wrzucić foto albo projekt nowej zgodowej flagi?

Pozdro z Wysp!


Foka - Nie 01 Paź, 2006
Wielkie Dzięki dla wszystkich Motorowców (kobiet i chłopaków ;)) Jesteście świetni. Podziękowania wypada zacząć od Fanatyka Motoru, b dużo pracy pewnie kosztowało zorganizowanie wszystkiego. Następnie dziękuje ekipie, która się opiekowała bezpośrednio moją osobą (nie będe wymieniał po wszystkich nie pamiętam, a nie chce nikogo urazić). No i raz jeszcze dzięki dla wszystkich, co byli. Dla takich chil warto być kibicem. Pozdrawiam MOTOR I ŚLĄSK


jendker - Nie 01 Paź, 2006
http://www.slasknet.com/p...r=asc&start=150
to dla Ciebie Ravu pozdro z LBN


Jajus - Nie 01 Paź, 2006
Zna ktos z was slowa piosenki anty ( na cracovie ) ktora byla spiewana po skrojeniu flagi w warszawie?

A i druga sprawa, troche wazniejsza. Na stadionie zgubilem ksiazeczke wojskowa... Nawet sie nie zoorientowalem ale pozniej w drodze powrotnej juz za mostem podszedl do mnie kibic chyba z Lublina i powiedzial ze ktos ze Slaska znalazl moja ksiazeczke ( wtedy wlasnie sie zoorientowalem ze jej niemam ) i ze w pociagu jakos sie zgadamy ale jak dobrze wiecie Slask musial wrocic no i ksiazeczki niemam :( Wie ktos moze kto ja znalazl i ma do tej osoby jakis kontakt?


Łasiu - Nie 01 Paź, 2006
Zna ktos z was slowa piosenki anty ( na cracovie ) ktora byla spiewana po skrojeniu flagi w warszawie?

A i druga sprawa, troche wazniejsza. Na stadionie zgubilem ksiazeczke wojskowa... Nawet sie nie zoorientowalem ale pozniej w drodze powrotnej juz za mostem podszedl do mnie kibic chyba z Lublina i powiedzial ze ktos ze Slaska znalazl moja ksiazeczke ( wtedy wlasnie sie zoorientowalem ze jej niemam ) i ze w pociagu jakos sie zgadamy ale jak dobrze wiecie Slask musial wrocic no i ksiazeczki niemam :( Wie ktos moze kto ja znalazl i ma do tej osoby jakis kontakt?Ma ją FanatykMotoru.
Wielki dzięki za wszystko


Jajus - Nie 01 Paź, 2006
Ok Wielkie Dzieki


Oky - Pon 02 Paź, 2006
z pozdrowieniami...jendker - Pon 02 Paź, 2006
może ktoś wrzucić wiecej fotek bo widziałem ze dużo osób robiło z góry wielkie dzieki


soccer - Pon 02 Paź, 2006
wyjazd naprawde kozacki pozdrowienia dla tego typa co niezaowazyl znaku drogowego warto bylo wejsc nawet na 30min.


-terpik- - Pon 02 Paź, 2006
Nie chce mi się rozpisywać na temat burdelu w PZPNie, bo takiego nigdzie na świecie chyba nie ma.. Powiem tak; warto było pojechać do Warszawy chociażby dla zaśpiewania:

ŚLĄSK I MOTOR EEEEEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOOOOOO!!!

na całą Stolicę!! W takich momentach po prostu człowieka duma rozpierdala !!

posiada ktoś może inne zdjęcie z sobotniej wycieczki?


Seba77 YUB - Pon 02 Paź, 2006
Dzięki za gościne,zarąbisty weekend. Teraz wy przyjeżdżajcie do nas,pozdro dla wszystkich którzy mnie ugościli(nie wymieniam bo niechce o kimś zapomniec)


anka_wks - Pon 02 Paź, 2006
-----


Koko%owy - Pon 02 Paź, 2006
Co kraj to obyczaj(AustriaW.-Legia):
[...]"Gdzie można kupić te bilety?" - to pytanie często padało z ust przybywających pod stadion. Tak jak dwa lata temu, Austriacy nie czynili nikomu przeszkód w zakupie wejściówki na mecz, bo przecież nasz sektor mógł pomieścić ponad 3600 osób. Gospodarze meczu nawet nie myśleli o spisywaniu nas z imienia, nazwiska czy numeru PESEL. Nie trzeba było pokazywać dokumentu tożsamości - jednym słowem Europa.[...]

j..ac pzpn

przykre było uczucie, że nie mieszka się w cywilizowanym i demokratycznym kraju tylko w jakimś chińsko milicyjnym tworze, buractwo i tyle
jednak taki łeb jak listkiewicz nie dał rady zepsuc nam wspólnego święta

Śląsk i Motooooooor ejoooooooooooooooo
POZDRAWIAM

edit:
peron w wawie

peron 2

tunel

"końcówka meczu"

powrót


krzysiekm - Pon 02 Paź, 2006
Sympatycy WKS Śląsk Wrocław serdecznie dziękują za wsparcie kibicom Motoru Lublin, którzy w liczbie 270 przybyli do Warszawy na mecz II ligi Polonia Warszawa – Śląsk Wrocław. Jest to dla nas duże wydarzenie, potwierdzające iż nasz klub jest w Lublinie darzony szczególną sympatią, którą oczywiście odwzajemniamy.
List takiej treści został przekazany dziś do siedziby RKS Motor Lublin. To tylko suche słowa podziękowania dla fanatyków lubelskiej jedenastki, nie potrafiące oddać w pełni tego, co czujemy.

http://fanslask.aha.pl/mo...order=0&thold=0


eljoniakos - Wto 03 Paź, 2006
pozdrowienia dla tego typa co niezaowazyl znaku drogowegohehe masz na myśli znak który stał na środku ulicy czy znak stojący na chodniku ??


soccer - Wto 03 Paź, 2006
chodzi mi o ten znak na chodniku:) a co bylo z tym na ulicy? cos slyszalem ze bialy kask tez przyliczyl jakis hehe


Oky - Czw 05 Paź, 2006
PZPN zamknął stadion Polonii Warszawa

Wydział Dyscypliny PZPN wszczął w czwartek postępowanie w sprawie chuligańskich wybryków i zakłóceń porządku podczas meczu II ligi Polonia Warszawa – Śląsk Wrocław. Do czasu wydania orzeczenia o karze postanowiono zastosować środek zapobiegawczy w postaci zamknięcia dla publiczności stadionu warszawskiego klubu.

Sprawa będzie kontynuowana na kolejnym posiedzeniu w czwartek 12 października.

źródło: PZPNCzekamy jeszcze na kolejne kary za "wpuszczanie"...


HBM - Pią 06 Paź, 2006
OKY NIKOMU ZADNYM KIBICOM NIE ZYCZY SIE ZAMKNIĘCIA STADIONU !!!! Sami wiemy jak to było po avii.


Koko%owy - Pią 06 Paź, 2006
HBM-przecież OKY nic nic nikomu nie życzy

a to:


Strona 1 z 31, 2, 3


Pokrewne tematy
WYJAZD DO ZABIERZOWA ! (Kmita Zabierzów - MOTOR LUBLIN)
Motor Lublin - Flota Świnoujście, 12.10 NIEDZIELA, 15:00
¤ WYJAZD NA MECZ (Dolcan Ząbki - MOTOR LUBLIN)
MOTOR LUBLIN - Stal Stalowa Wola (NA BOISKU)
MOTOR LUBLIN - Stal Stalowa Wola (NA TRYBUNACH)
Motor Lublin - GKS Jastrzębie (TYLKO_KIBICOWSKO)
Motor Lublin - GKS Katowice (TYLKO_KIBICOWSKO)
  • wsnhid forum
  • konto do grania
  • wegiel kostny
  • autostrady we wloszech
  • gry do sciagniecia darmowe gry na komorke
  • Zbiór tematów z for dyskusyjnych • Indeks